Dennis Man, pe urmele lui Mutu! Colosul câştigător de Champions League a pus oferta pe masă: ”A fost coleg cu el şi va intermedia negocierile!”

NEWS ALERT | Universitatea Craiova pierde un om de bază pentru derby-ul cu Rapid NEWS ALERT | Universitatea Craiova pierde un om de bază pentru derby-ul cu Rapid
Cerut cu insistenţă la Dinamo, Mircea Lucescu a bătut palma! Lovitură mare anunţată

ULTIMĂ ORĂ | Partida Dinamo - Petrolul se va juca cu spectatori în tribune ULTIMĂ ORĂ | Partida Dinamo - Petrolul se va juca cu spectatori în tribune
Tenis de masă: Bernadette Szocs s-a calificat în sferturi la WTT Champions Incheon 2024. Elisabeta Samara s-a oprit în optimi Tenis de masă: Bernadette Szocs s-a calificat în sferturi la WTT Champions Incheon 2024. Elisabeta Samara s-a oprit în optimi
Vestea momentul în fotbalul românesc! Internaţionalul român, direct la un grand din Bundesliga: ”Oferta a fost este pe masă!”

OFICIAL | Federico Valverde şi-a prelungit contractul cu Real Madrid până în 2027

Real Madrid Publicat de Daian Cutu pe 24 aug 2021

Gruparea Real Madrid a anunţat, marţi, prelungirea contractului mijlocaşului uruguayan Federico Valverde până în 2027.

Precedentul contract al lui Valverde era valabil până în 2025.

În sezonul trecut el a ratat 19 meciuri din cauza accidentărilor şi după ce a fost testat pozitiv cu Covid-19.

Real Madrid a terminat la egalitate, scor 3-3 (1-0), meciul disputat, duminică, în deplasare, cu Levante, în etapa a II-a a campionatului spaniol de fotbal LaLiga.

După acest semieşec, Real a ratat posibilitatea de a urca pe locul I în clasament. Lider este Atletico Madrid, cu şase puncte, echipă urmată de Real Madrid, Barcelona, Mallorca şi Valencia, cu câte patru puncte.