VIDEO | Astra Giurgiu - Poli Iaşi se joacă, ACUM, pe Look Sport. S-a deschis scorul VIDEO | Astra Giurgiu - Poli Iaşi se joacă, ACUM, pe Look Sport. S-a deschis scorul
Marş spre Liga 2. CSA Steaua a câştigat şi derby-ul cu echipa secundă a celor de la Rapid Marş spre Liga 2. CSA Steaua a câştigat şi derby-ul cu echipa secundă a celor de la Rapid
Încă un jucător de tenis din top 100 ATP a fost depistat cu Coronavirus Încă un jucător de tenis din top 100 ATP a fost depistat cu Coronavirus
FOTO | Ronaldo, reacţie imediată pe site-urile de socializare după victoria Realului din El Clasico FOTO | Ronaldo, reacţie imediată pe site-urile de socializare după victoria Realului din El Clasico
”Chiar dacă în prima repriză am cam fost lipsiţi de inspiraţie, nu cred că victoria poate fi pusă la îndoială”. Laszlo Balint aduce prima victoriei a celor de la UTA pe noua arenă ”Chiar dacă în prima repriză am cam fost lipsiţi de inspiraţie, nu cred că victoria poate fi pusă la îndoială”. Laszlo Balint aduce prima victoriei a celor de la UTA pe noua arenă
Se anunţă spectacol în Liga 2. Petrolul - FC ”U” Craiova, duminică, ora 15:00, în direct pe Look Sport+ Se anunţă spectacol în Liga 2. Petrolul - FC ”U” Craiova, duminică, ora 15:00, în direct pe Look Sport+

Portarul Răzvan Ducan a fost împrumutat de FCSB la Turris-Oltul Turnu Măgurele

FCSB Publicat pe 28 sep 2020

Portarul Răzvan Ducan a fost împrumutat de FCSB la Turris-Oltul Turnu Măgurele, a anunţat, luni, gruparea din liga a doua.

Împrumutul jucătorului de 19 ani este pe un sezon cu pozibilitate de prelungire.

Ducan a mai fost împrumutat la FC Argeş, sezonul trecut.

Răzvan Ducan a fost criticat după meciul Backa Topola-FCSB, scor 6-6, din turul al doilea preliminar al Ligii Europa. Totuşi, tânărul goalkeeper a apărat un penalti la loviturile de departajare, în urma cărora FCSB s-a calificat în faza următoare.