NEWS ALERT | Un baschetbalist a fost suspendat PE VIAŢĂ din NBA NEWS ALERT | Un baschetbalist a fost suspendat PE VIAŢĂ din NBA
VIDEO | Oţelul - ”U” Cluj, astăzi, de la 20:30, în direct la Prima Sport 1! Se decide a doua finalistă a Cupei României VIDEO | Oţelul - ”U” Cluj, astăzi, de la 20:30, în direct la Prima Sport 1! Se decide a doua finalistă a Cupei României
Carlo Ancelotti, mesaj ferm după calificarea în semifinale! "Real nu moare niciodată" Carlo Ancelotti, mesaj ferm după calificarea în semifinale! "Real nu moare niciodată"
LIVE VIDEO | Real Madrid s-a calificat după 3-4 cu Man. City la loviturile de departajare! Bayern este cealaltă semifinalistă, după 1-0 cu Arsenal LIVE VIDEO | Real Madrid s-a calificat după 3-4 cu Man. City la loviturile de departajare! Bayern este cealaltă semifinalistă, după 1-0 cu Arsenal
VIDEO | Bayern îşi salvează sezonul! Kimmich îi duce pe bavarezi în semifinalele Ligii Campionilor VIDEO | Bayern îşi salvează sezonul! Kimmich îi duce pe bavarezi în semifinalele Ligii Campionilor
Florin Maxim vrea să ducă până la final povestea. ”Să dea Dumnezeu să marcăm şi în finală” Florin Maxim vrea să ducă până la final povestea. ”Să dea Dumnezeu să marcăm şi în finală”

Prima reacţie a lui Haaland, după ce Dortmund a încheiat Bundesliga din nou în spatele lui Bayern

Bundesliga Publicat de Daian Cutu pe 21 iun 2020

Erling Haaland (19 ani) a vorbit despre finalul campionatului de fotbal al Germaniei, în care echipa sa, Borussia Dortmund a fost din nou devansată de marea rivală de la Bayern Munchen.

Totuşi, pentru starul norvegian există şi veşti bune, deoarece Dortmund şi-a asigurat titlul de vicecampioană, după victoria de ieri, contra celor de la RB Leipzig.

”Ştiam că Leipzig este o echipă puternică, însă şi noi avem foarte mulţi jucători cu calitate, iar acest lucru s-a văzut pe teren: ne-am creat foarte multe ocazii şi am reuşit o victorie minunată. Bineînţeles, mi se pare o porcărie faptul că Bayern a câştigat titlul. Asta este, acum trebuie să ne asigurăm că vom încheia pe locul secund”, a declarat Haaland.