Badea nu "slăbeşte" Dinamo. Cere schimbarea numelui! Badea nu "slăbeşte" Dinamo. Cere schimbarea numelui!
Veste bună pentru Jurgen Klopp. Van Dijk a fost operat cu succes Veste bună pentru Jurgen Klopp. Van Dijk a fost operat cu succes
Dinamo - Astra, vineri, de la ora 21.00, în direct pe Look Sport. Cine şi pe cine (în)Groapă în Ştefan cel Mare? Oaspeţii, decimaţi de coronavirus Dinamo - Astra, vineri, de la ora 21.00, în direct pe Look Sport. Cine şi pe cine (în)Groapă în Ştefan cel Mare? Oaspeţii, decimaţi de coronavirus
VIDEO | FC Argeş - FC Voluntari se joacă, vineri, de la 18:00. Spectacolul din Casa Liga 1 se vede pe Look Sport VIDEO | FC Argeş - FC Voluntari se joacă, vineri, de la 18:00. Spectacolul din Casa Liga 1 se vede pe Look Sport
Astra, decimată de COVID-19! 12 noi cazuri înaintea meciului cu Dinamo. Mara: "Nu putem juca. Închidem clubul!". Partida echipei a doua, reprogramată de FRF! Astra, decimată de COVID-19! 12 noi cazuri înaintea meciului cu Dinamo. Mara: "Nu putem juca. Închidem clubul!". Partida echipei a doua, reprogramată de FRF!
Încă o opţiune pentru Koeman. Umtiti a revenit la antrenamente după patru luni de pauză Încă o opţiune pentru Koeman. Umtiti a revenit la antrenamente după patru luni de pauză

Prima reacţie din tabăra Rapidului, după ce Hlistei a fost prins dopat

Rapid Publicat de Daian Cutu pe 27 sep 2020

Rapid a primit o veste catastrofală. Cel mai bun jucător din startul de sezon şi golgheterul din Liga 2, Cătălin Hlistei a fost prins dopat.

Vestea a primit-o la finalul partiei contra Comunei Recea (1-2), în care a şi marcat pentru giuleşteni. Cei de la TelekomSport anunţă că tânărul atacant se va prezenta la ANAD în cursul zilei de mâine, pentru a da explicaţii.

„Suntem şocaţi! Am înţeles că lui Hlistei i s-a descoperit în organism o substanţă, dar nu ştim despre ce este vorba. Mâine a fost convocat de urgenţă la ANAD, el şi doctorul nostru. În acest campionat nu a facut niciun control. E vorba de campionatul trecut. Vă dati seama ca suntem foarte speriaţi. Vom afla mâine mult mai multe lucruri”, a spus Victor Angelescu, pentru ProSport.