”Cum să ieşi aşa? Ai doi metri”. Ştefan Târnovanu a gafat, iar Gigi Becali a reacţionat ferm! ”Cum să ieşi aşa? Ai doi metri”. Ştefan Târnovanu a gafat, iar Gigi Becali a reacţionat ferm!
VIDEO | Atalanta, demonstraţie de forţă la returul cu Fiorentina şi calificare în finala Coppa Italia VIDEO | Atalanta, demonstraţie de forţă la returul cu Fiorentina şi calificare în finala Coppa Italia
VIDEO | Everton - Liverpool 2-0. ”Cormoranii” pot cădea pe 3 în Premier League VIDEO | Everton - Liverpool 2-0. ”Cormoranii” pot cădea pe 3 în Premier League
VIDEO | ”Este important că am câştigat un punct”. Charalambous încă nu este campion VIDEO | ”Este important că am câştigat un punct”. Charalambous încă nu este campion
VIDEO | Târnovanu, foarte afectat de gafa cu Sepsi: ”Amânăm titlul din cauza mea” VIDEO | Târnovanu, foarte afectat de gafa cu Sepsi: ”Amânăm titlul din cauza mea”
VIDEO | Florinel Coman a rezistat mai puţin de jumătate de repriză: ”Sper să nu am nicio problemă” VIDEO | Florinel Coman a rezistat mai puţin de jumătate de repriză: ”Sper să nu am nicio problemă”

PSG, victorie cu rezervele, contra unei divizionare secunde

PSG Publicat de Daian Cutu pe 5 aug 2020

PSG a câştigat amicalul cu Sochaux (locul 14 în Ligue 2), scor 1-0. La meci au putut asista un număr redus de spectatori, practică deja folosită de campioana din Ligue 1. De asemenea s-a jucat în două reprize a câte 40 de minute.

Thomas Tuchel a decis să trimită mai mulţi jucători care de obicei sunt rezerve, iar la pauză a introdus mulţi tineri de perspectivă.

Unicul gol a fost marcat de Choupo-Moting, în minutl 15. De asemenea, de menţionat ar mai fi faptul că Paredes a ratat un penalty pentru parizieni, în minutul 28.