Marius Şumudică anunţă următorul mare tun dat de Rapid: ”E cel mai bun atacant din România” Marius Şumudică anunţă următorul mare tun dat de Rapid: ”E cel mai bun atacant din România”
Fostul mare fotbalist critică decizia lui Florinel Coman de pleca în Qatar: „Pierzi 20% din ceea ce ştii” Fostul mare fotbalist critică decizia lui Florinel Coman de pleca în Qatar: „Pierzi 20% din ceea ce ştii”
LIVE VIDEO | Barcelona - PSG 1-1, în direct la Prima Sport 1! Borussia Dortmund - Atletico Madrid 2-0, în direct la Prima Sport 2 LIVE VIDEO | Barcelona - PSG 1-1, în direct la Prima Sport 1! Borussia Dortmund - Atletico Madrid 2-0, în direct la Prima Sport 2
Rafael Nadal s-a calificat în turul doi la Barcelona Rafael Nadal s-a calificat în turul doi la Barcelona
Ultimă oră! Dennis Man, pe urmele lui Adrian Mutu. Gigantul din Serie A care îl doreşte pe internaţionalul român

Handbal masculin | CSM Constanţa, Dinamo Bucureşti şi CSM Bucureşti s-au calificat în semifinalele Cupei României

”Remiză albă”, în debutul noului sezon de Ligue. Bordeaux - Nantes 0-0. Gazdele au avut un jucător eliminat prematur

Ligue 1 Publicat de Daian Cutu pe 21 aug 2020

După multe luni de pauză, Ligue 1 a revenit. Prologul etapei cu numărul I a fost meciul dintre Bordeaux şi Nantes, terminat la egalitate, scor 0-0. În tribune a fost permis accesul unui număr restrâns de spectatori.

În minutul 20, Zerkane de la gazde a primit direct cartonaşul roşu, după o intrare foarte dură. Totuşi, cei de la Bordeaux au rezistat bine şi au demonstrat că nu resimt acest moment psihologic.

Campioana PSG va juca primul meci în sezonul 2020-2021 pe data de 29 august, în deplasare la Lens.