Bergodi a răbufnit la conferinţa de presă: ”Tu mă înveţi fotbal pe mine?” | VIDEO
”Jucătorii nu se mai ridică la nivelul tribunelor!”. Verdict dur după ultimele eşecuri ale Rapidului | VIDEO EXCLUSIV

VIDEO | Chelsea - Everton 6-0. Cole Palmer a înscris patru goluri VIDEO | Chelsea - Everton 6-0. Cole Palmer a înscris patru goluri
VIDEO | Cristiano Bergodi, mesaj ferm după înfrângerea cu Sepsi! ”Trebuia să câştigăm” VIDEO | Cristiano Bergodi, mesaj ferm după înfrângerea cu Sepsi! ”Trebuia să câştigăm”
VIDEO | Bernd Storck este de partea lui Bergodi! ”Rapid a bătut-o pe FCSB” VIDEO | Bernd Storck este de partea lui Bergodi! ”Rapid a bătut-o pe FCSB”
VIDEO | Fiorentina - Genoa 1-1. Gazdele au fost cu gândul la sferturile din Conference League VIDEO | Fiorentina - Genoa 1-1. Gazdele au fost cu gândul la sferturile din Conference League

Roger Federer a reuşit la Halle prima victorie pe iarbă, după 701 de zile

Tenis Publicat de Daian Cutu pe 14 iun 2021

Tenismanul elveţian Roger Federer a debutat cu victorie la turneul pe iarbă de la Halle, după ce s-a impus în primul tur în meciul cu Ilia Ivaşka, scor 7-6 [4], 7-5.

Federer, numărul 8 mondial, s-a retras de la Roland Garros în optimi, are 10 titluri la Halle.

În turul doi, el va evolua cu Felix Auger-Aliassime sau Hubert Hurkac.