Hermannstadt - Universitatea Craiova se joacă ACUM pe Look Sport+. Echipele de start Hermannstadt - Universitatea Craiova se joacă ACUM pe Look Sport+. Echipele de start
Meci dramatic în Serie A! Inter era condusă cu 2-0 în minutul 62, dar apoi a urmat o cursă de urmărire spectaculoasă Meci dramatic în Serie A! Inter era condusă cu 2-0 în minutul 62, dar apoi a urmat o cursă de urmărire spectaculoasă
Victorie la scor de neprezentare pentru Chelsea, în deplasare, cu Burnley Victorie la scor de neprezentare pentru Chelsea, în deplasare, cu Burnley
VIDEO | Ploaie de goluri în FC Botoşani - UTA Arad. ”Bătrâna Doamnă” nou-promovată a produs surpriza VIDEO | Ploaie de goluri în FC Botoşani - UTA Arad. ”Bătrâna Doamnă” nou-promovată a produs surpriza
Reacţia care îl vizează în mod direct pe Ianis Hagi: ”M-am săturat să tot aud oameni care au o problemă” Reacţia care îl vizează în mod direct pe Ianis Hagi: ”M-am săturat să tot aud oameni care au o problemă”
Dinamo trebuie să schimbe de urgenţă ceva. De ce nu se integrează fotbaliştii spanioli Dinamo trebuie să schimbe de urgenţă ceva. De ce nu se integrează fotbaliştii spanioli