Universitatea Craiova, măcinată de accidentări! Favoritul lui Rotaru ar putea lipsi tot sezonul Universitatea Craiova, măcinată de accidentări! Favoritul lui Rotaru ar putea lipsi tot sezonul
VIDEO | UTA Arad - Oţelul Galaţi 0-0, în direct la Prima Sport 1! Primă repriză bogată în ocazii VIDEO | UTA Arad - Oţelul Galaţi 0-0, în direct la Prima Sport 1! Primă repriză bogată în ocazii
Turneul final al Billie Jean King Cup se va juca în format eliminatoriu. România îşi va afla adversara pe 30 aprilie Turneul final al Billie Jean King Cup se va juca în format eliminatoriu. România îşi va afla adversara pe 30 aprilie
Clubul din Superliga ce va primi de la bugetul local peste 1 milion de euro! Clubul din Superliga ce va primi de la bugetul local peste 1 milion de euro!
Iuliana Demetrescu va arbitra o semifinală de Liga Campionilor la fotbal feminin Iuliana Demetrescu va arbitra o semifinală de Liga Campionilor la fotbal feminin
Încă un mare oraş din ţară e aproape să aibă stadion modern. Guvernul a aprobat indicatorii tehnico-economici pentru o arenă de 30.000 de locuri Încă un mare oraş din ţară e aproape să aibă stadion modern. Guvernul a aprobat indicatorii tehnico-economici pentru o arenă de 30.000 de locuri

Scenariu ireal la Jocurile Olimpice! Joe Biden nu este sigur de prezenţa sportivilor americani la

JO 2020 Publicat de Daian Cutu pe 9 feb 2021

Preşedintele SUA, Joe Biden, a afirmat că prezenţa sportivilor americani la Jocurile Olimpice de la Tokyo nu este garantată, din cauza situaţiei sanitare.

"Sper că vom putea participa, sper că va fi posibil, dar vom vedea", a declarat Biden la postul de radio Westwood One, la pauza Super Bowl,

Întrebat dacă JO ar trebui să aibă loc, Biden a spus că orice decizie pe această temă ar trebui "bazată pe ştiinţă".