Romeo Lavia, out pentru restul sezonului Romeo Lavia, out pentru restul sezonului
David Popovici vrea tratament special la Jocurile Olimpice David Popovici vrea tratament special la Jocurile Olimpice
"Foarte individualist. Trebuia să îi mai dau o minge să joace singur". Denis Drăguş, pus la zid de un antrenor "Foarte individualist. Trebuia să îi mai dau o minge să joace singur". Denis Drăguş, pus la zid de un antrenor
Ciprian Marica a dat verdictul în privinţa titularului la EURO! ”Nu există alt vârf” Ciprian Marica a dat verdictul în privinţa titularului la EURO! ”Nu există alt vârf”
Elizabeta Samara s-a calificat în optimi la WTT Champions Incheon 2024 Elizabeta Samara s-a calificat în optimi la WTT Champions Incheon 2024
Nu e Drăguşin sau Man! Englezii au numit jucătorul român care trebuie urmărit la EURO Nu e Drăguşin sau Man! Englezii au numit jucătorul român care trebuie urmărit la EURO

Se cunosc primele echipe calificate în turul 2 al Ligii Campionilor după meciurile de miercuri. O fostă adversară a FCSB-ului a umilit o echipă din Finlanda

Champions League Publicat de Răzvan Stîngă pe 19 aug 2020

Miercuri se joacă 12 meciuri în preliminariile Ligii Campionilor. Şapte dintre ele s-au terminat, iar cel mai mare scor a fost înregistrat în partida dintre Molde şi KuPS, 5-0. Fosta adversară a FCSB-ului a marcat de două ori în prima repriză şi de trei ori în ultimele 45 de minute. Un alt meci interesant s-a jucat în Slovenia, între Celje şi Dundalk, terminat 3-0.