O supravieţuitoare a cancerului la sân va alerga topless la maratonul de la Londra pentru a contribui la eliminarea stigmatului mastectomiei O supravieţuitoare a cancerului la sân va alerga topless la maratonul de la Londra pentru a contribui la eliminarea stigmatului mastectomiei
Englezii l-au distrus pe Haaland după eliminarea din sferturi: „A căzut îngrozitor! Nu a arătat nimic” Englezii l-au distrus pe Haaland după eliminarea din sferturi: „A căzut îngrozitor! Nu a arătat nimic”
Fraţii Maior, la start în a doua etapă din Campionatul Mondial de Raliuri
VIDEO | Oţelul - ”U” Cluj 1-1, în direct la Prima Sport 1! Nistor egalează din penalty în prelungirile primei reprize VIDEO | Oţelul - ”U” Cluj 1-1, în direct la Prima Sport 1! Nistor egalează din penalty în prelungirile primei reprize
CFR Cluj are de dat bani către un fost jucător. Acesta a avut câştig de cauză la comisii CFR Cluj are de dat bani către un fost jucător. Acesta a avut câştig de cauză la comisii
Lovitură de proporţii în Formula 1! Carlos Sainz, dorit de rivala celor de la Ferrari Lovitură de proporţii în Formula 1! Carlos Sainz, dorit de rivala celor de la Ferrari

Seara de fotbal spectacol din Europa League. Ianis Hagi, din nou rezervă la Rangers, în timp ce colonia de români de la Ludodgorets a fost umilită de Tottenham. Rezultatele şi marcatorii etapei

Europa League Publicat pe 26 nov 2020

Europa League revine în forţă la posturile Look Sport, care vor transmite joi seara nu mai puţin de 15 partide, toate în direct. Pentru fanii CFR-ului, meciul serii se joacă în Gruia, unde campioana României o înfruntă pe Roma. Alături de Roma, alte echipe de top, Milan, Arsenal, Tottenham sau Napoli vor putea fi văzute la lucru, pe posturile Look Sport, după următorul program:

Români în meciurile de 22:00
  • Ianis Hagi e rezervă, în partida pe care Rangers o dispută cu Benfica
  • Keşeru, Moţi şi Grigore sunt titulari pentru Ludodgorets, care are un meci infernal cu Tottenham
  • Nicuşor Stanciu e rezervă, la meciul pe care Slavia îl dispută la Nice.

Programul transmisiunilor pe canalele Look Sport:

• CFR Cluj - AS Roma, de la ora 22.00, în direct pe Look Sport + 0-1 (Debeljuh 49-autogol)
  • Tottenham - Ludogorets, de la ora 22.00, în direct pe Look Sport / 4K 4-0 (Carlos Vinicius 16, 34, Winks 63, Lucas 74)
  • Rangers - Benfica, de la ora 22.00, în direct pe Look Sport2 2-0 (Arfield 7, Roofe 69)
  • Nice - Slavia Praga, de la ora 22.00, în direct pe looksport.ro/ppv1 1-3 (Gouiri 60 / Lingr 15, Olaynka 64, Sima 75)
  • Alkmaar - Real Sociedad, de la ora 22.00, în direct pelooksport.ro/ppv2 0-0
  • Napoli - Rijeka, de la ora 22.00, în direct pe Look Sport3 2-0 (Politano 41, Lozano 73)
  • PSV Eindhoven - PAOK Salonic, de la ora 22.00, în direct pe looksport.ro/ppv3 3-2 (Gakpo 20, Madueke 50, Galen 53 / Varela 4, Tzolis 13)
  • Granada - Omonia Nicosia, de la ora 22.00, în direct pe looksport.ro/ppv4 2-1 (Suarez 8, Soro 73/ Asante 60)

• Lille - Milan 1-1 (Bamba 65 / Castillejo 46)
  • Sparta Praga -Celtic 4-1 (Hancko 27, Julis 38, 80, Plavsic 90+4 / Eduoard 15).
  • Molde - Arsenal 0-3 (Pepe 50, Nelson 55, Balogun 84)
  • TSKA Sofia - Young Boys Berna 0-1 (Nsame 34)
  • AEK Atena - Zorya Luhansk 0-3 (Gromov 61, Kabaev 75, Yurchenko 85)
  • Maccabi tel Aviv - Villarea 1-1 (Pesic 47 / Baena 45)
  • Sporting Braga - Leicester 3-3 (Elmustrati 4, Paulinho 24, Fransergio 90 / Barnes 9, Thomas 78, Vardy 90+5)