Simona Halep în faţa celei mai importante decizii din viaţă! Fosta lideră WTA s-a măritat cu Toni Iuruc

Simona Halep Publicat pe 15 sep 2021

Fostul lider WTA Simona Halep s-a căsătorit civil, miercuri, cu omul de afaceri Toni Iuruc.

Simona Halep a fost îmbrăcată într-o roche crem şi a avut părul strâns.

La eveniment au fost printre alţii Ilie Năstase, Gheorghe Hagi, Gheorghe Popescu şi Florin Răducioiu.

Naşul de cununie al cuplulului a fost Dani Caramihai, unul dintre patronii clubului Fratelli, unde va avea loc petrecerea, la care participă 300 de persoane şi care se va încheia la ora 02:00.

Sportiva de 29 de ani şi omul de afaceri de 42 de ani au o relaţie de 2 ani.