A fost anunţat primul transfer al verii în Superligă! Jucătorul Slaviei Praga va semna cu o echipă din play-off A fost anunţat primul transfer al verii în Superligă! Jucătorul Slaviei Praga va semna cu o echipă din play-off
NEWS ALERT | Verdict în disputa dintre FCSB şi CSA Steaua NEWS ALERT | Verdict în disputa dintre FCSB şi CSA Steaua
NEWS ALERT | Lovitură masivă încasată de Rapid! Un jucător de bază, OUT pentru patru luni NEWS ALERT | Lovitură masivă încasată de Rapid! Un jucător de bază, OUT pentru patru luni
Verdict clar în privinţa principalei ţinte a lui Gigi Becali! „Este o singură echipă la care nu pot să-l las” Verdict clar în privinţa principalei ţinte a lui Gigi Becali! „Este o singură echipă la care nu pot să-l las”
VIDEO | Florinel Coman continuă să şocheze cu gesturile sale! Vedeta de la FCSB a recidivat VIDEO | Florinel Coman continuă să şocheze cu gesturile sale! Vedeta de la FCSB a recidivat
S-a decis cine va fi antrenorul Barcelonei din sezonul viitor! Decizia luată de Xavi, după eşecul cu Real Madrid S-a decis cine va fi antrenorul Barcelonei din sezonul viitor! Decizia luată de Xavi, după eşecul cu Real Madrid

Thriller în preliminariile Europa League. O echipă din Armenia era condusă cu 3-1 în prelungiri. Până la fluierul final scorul a fost răsturnat

Europa League Publicat de Daian Cutu pe 17 sep 2020

Ararat-Armenia a avut cea mai spectaculoasă calificare în acest sezon european.

Armenii au eliminat cu scorul de 4-3, pe luxemburghezii de la Fola. În minutul 90, cei de la Ararat era condusă cu 3-1, dar olandezul Lima a întors soarta partidei, cu două goluri marcate în minutele 90+1 şi 90+4, ambele din penalty.

S-a intrat în prelungiri, acolo unde Vakulenko a punctat pentru 4-3, scorul final al cofruntării din turul II preliminar al Europa League.