Cutremur în Gruia! Dan Petrescu a luat foc după remiza cu Chindia şi l-a făcut praf pe cel mai valoros jucător al CFR-ului: "Nu mi-a plăcut deloc! Cred că a venit timpul să-şi găsească altceva!" Cutremur în Gruia! Dan Petrescu a luat foc după remiza cu Chindia şi l-a făcut praf pe cel mai valoros jucător al CFR-ului: "Nu mi-a plăcut deloc! Cred că a venit timpul să-şi găsească altceva!"
Poli Iaşi - FCSB 3-1, LIVE pe Look Plus. Andrei Istrate a marcat primul său gol în Liga 1. Gazdele întorc scorul Poli Iaşi - FCSB 3-1, LIVE pe Look Plus. Andrei Istrate a marcat primul său gol în Liga 1. Gazdele întorc scorul
Napoli, victorie la scor de tenis cu Genoa. AC Milan cu Tătăruşanu rezervă, un nou succes în Serie A Napoli, victorie la scor de tenis cu Genoa. AC Milan cu Tătăruşanu rezervă, un nou succes în Serie A
Emil Săndoi, euforic după remiza cu CFR Cluj. ”Dacă stau să mă gândesc la ocaziile clare pe care le-am avut în prima repriză şi în a doua repriză, prin Daniel Florea, poate chiar reuşeam să producem surpriza” Emil Săndoi, euforic după remiza cu CFR Cluj. ”Dacă stau să mă gândesc la ocaziile clare pe care le-am avut în prima repriză şi în a doua repriză, prin Daniel Florea, poate chiar reuşeam să producem surpriza”
Manchester City, învinsă la scor de Leicester City în Premier League. Jamie Vardy a reuşit un hat-trick Manchester City, învinsă la scor de Leicester City în Premier League. Jamie Vardy a reuşit un hat-trick
Galatasaray - Fenerbahce 0-0. Derby nedecis pe malul Bosforului Galatasaray - Fenerbahce 0-0. Derby nedecis pe malul Bosforului

Toată echipa de la FC Voluntari este negativă, după meciul cu FCSB

FC Voluntari Publicat de Daian Cutu pe 16 sep 2020

FC Voluntari a anunţat, miercuri, că rezultatele testelor pentru coronavirus făcute în urmă cu o zi sunt negative.

“Au sosit rezultatele testelor Covid-19 efectuate de FC Voluntari marţi ,15 septembrie,  la 3 zile după disputarea partidei cu FCSB. Toate rezultatele testelor sunt NEGATIVE!  Băieţii noştri sunt însă extrem de pozitivi în ceea ce priveşte următorul duel din Casa Liga 1 ,care va avea loc sâmbătă , 19 septembrie,  ora 21:30, în deplasare la Universitatea Craiova”, este mesajul de pe pagina de Facebook a FC Voluntari.

FC Voluntari a învins, sâmbătă, pe teren propriu, cu scorul de 2-1, echipa FCSB, în Liga I.