TOT CE POȚI SĂ VEZI LA POSTURILE LOOK SPORT. PROGRAMUL COMPLET AL TRANSMISIUNILOR SPORTIVE DIN ACEASTĂ SĂPTĂMÂNĂ - LOOKSPORT
Skip to content
Bundesliga Champions League Cupa României Editoriale Europa League Formula 1 La Liga Liga I Liga II Ligue 1 Noutăți Primeira Liga Serie A Superlig Tenis ATP Video

TOT CE POȚI SĂ VEZI LA POSTURILE LOOK SPORT. PROGRAMUL COMPLET AL TRANSMISIUNILOR SPORTIVE DIN ACEASTĂ SĂPTĂMÂNĂ

Meciurile din grupele Ligii Campionilor și Europa League țin capul de afiș și în această săptămână la posturile Look Sport. În weekend, centrul de greutate se mută în marile campionate ale Europei, unde nume mari ale fotbalului se confruntă pentru trofee. N-au fost uitați nici iubitorii handbalului, baschetului sau cei ai tenisului, care vor putea să urmărească și în această săptămână competiții importante.

Luni, 4 noiembrie

18,00 luni Baschet : SCM Timisoara – Dinamo (Liga Nationala) LOOK PLUS
18,00 luni Astra – Poli Iasi (Liga 1) LOOK SPORT
20,30 luni Universitatea Craiova – Dinamo (Liga 1) LOOK PLUS
21,45 luni SPAL- Sampdoria (Italia) LOOK SPORT

Marți, 5 noiembrie

15,00 marti Dortmund – Inter Milano (Youth League) LOOK SPORT 2
17,00 marti Lyon – Benfica (Youth League) LOOK SPORT 2
17,45 marti Petrolul – Csikszereda (Liga 2) LOOK PLUS
19,55 marti Barcelona – Slavia Praga (UCL) LOOK PLUS
19,55 marti Zenit Sankt Petersburg – Leipzig (UCL) LOOK SPORT
22,00 marti Chelsea – Ajax (UCL) LOOK PLUS
22,00 marti Dortmund – Inter Milano (UCL) LOOK SPORT
22,00 marti Liverpool – Genk (UCL) LOOK SPORT 2
22,00 marti Napoli – Salzburg (UCL) LOOK SPORT 3
22,00 marti Valencia – Lille PPV 1
22,00 marti Lyon – Benfica (UCL) PpV 2

Miercuri, 6 noiembrie


15,00 miercuri Atalanta – Manchester City (Youth League) LOOK SPORT 2
17.00 miercuri Real Madrid – Galatasaray (Youth League) LOOK SPORT 3
17,45 miercuri U Cluj – UTA (Liga 2) LOOK PLUS
17,50 miercuri Vitoria Guimaraes – Arsenal Londra (UEL) LOOK SPORT
18.15 miercuri Handbal Masculin: Dinamo Bucuresti- Kadetten (Liga Campionilor) LOOK SPORT 2
19,55 miercuri Lokomotiv Moscova – Juventus (UCL) LOOK PLUS
19,55 miercuri Bayern Munchen – Olympiacos (UCL) LOOK SPORT
22,00 miercuri Real Madrid – Galatasay (UCL) LOOK PLUS
22,00 miercuri Leverkusen – Ateltico Madrid (UCL) LOOK SPORT
22,00 miercuri Atalanta – Manchester City (UCL) LOOK SPORT 2
22,00 miercuri PSG – Club Brugges (UCL) LOOK SPORT 3
22,00 miercuri Steaua Rosie Belgrad – Tottenham (UCL) PPV 1
22,00 miercuri Dinamo Zagreb – Sahtior Donetk (UCL) PpV 2

Joi, 7 noiembrie

17,50 joi Astana – AZ Alkmaar (UEL) LOOK SPORT
19,55 joi CFR Cluj – Rennes (UEL) LOOK PLUS
19,55 joi Lazio – Cetic (UEL) LOOK SPORT
19,55 joi Standard Liege – Frankfurt (UEL) LOOK SPORT 2
19,55 joi Basel – Getafe (UEL) LOOK SPORT 3
19,55 joi Rosenborg – Sporting Lisabona (UEL) PPV 1
19,55 joi Krasnodar – Trabzonspor (UEL) PpV 2
19,55 joi Linz – PSV (UEL) PPV 3
19,55 joi Dudelange – Sevilla (UEL) Ppv 4
22,00 joi Manchester United – Partizan Belgrad (UEL) LOOK SPORT
22,00 joi Rangers – Porto (UEL) LOOK SPORT 2
22,00 joi Espanyol – Ludogoret (UEL) LOOK SPORT 3
22,00 joi Borussia Mochengladbach – AS Roma (UEL) PPV 1
22,00 joi Feyenoord Rotterdam – Young Boys Berna (UEL) PpV 2
22,00 joi Ferencvaros Budapest – TSKA Moscova (UEL) PPV 3
22,00 joi Sporting Braga – Besiktas Istanbul (UEL) Ppv 4

Vineri, 8 noiembrie

18,00 vineri Astra Giurgiu – FC Voluntari (Liga 1) LOOK SPORT
18,00 vineri Baschet : Steaua – BCMU Pitesti (Liga Nationala) LOOK SPORT 3
19,30 vineri Fenerbahce – Kasimpasa (Turcia) LOOK SPORT 2
20,30 vineri Hermannstadt – Viitorul (Liga 1) LOOK PLUS
21,30 vineri FC Koln – Hoffeinheim (Germania) LOOK SPORT 3
21,45 vineri Sassuolo – Bologna (Italia) LOOK SPORT 2
22,00 vineri Real Sociedad – Leganes (Spania) LOOK SPORT

Sâmbătă, 9 noiembrie

05.00 sambata Tenis : FED Cup Finala : Australia – Franta LOOK PLUS
11,00 Sambata CSM Resita – Petrolul (Liga 2) LOOK SPORT
13,00 Sambata Clinceni – Politehnica Iasi (liga 1) LOOK SPORT
14,00 Sambata Alaves – Valladolid (Spania) LOOK SPORT 2
15,00 Sambata FC Arges – UTA(Liga 2) LOOK PLUS
16,00 Sambata Brescia – Torino (Italia) LOOK SPORT 3
16,30 Sambata Herta Berlin – Leipzig ( Germania) LOOK SPORT 2
17,00 Sambata Valencia – Granada (Spania) LOOK SPORT
17,30 Sambata Chindia Targoviste – Universitatea Craiova (liga 1) LOOK PLUS
19,00 Sambata Gaziantep – Galatasaray (Turcia) LOOK SPORT 3
19,30 Sambata Eibar – Real Madrid (Spania) LOOK SPORT 2
19,30 Sambata Bayern Munchen – Dortmund (Germania) LOOK SPORT
20,30 Sambata Botosani – FCSB (liga 1) LOOK PLUS
21,45 Sambata Napoli – Genoa (Italia) LOOK SPORT 2
22,00 Sambata Barcelona – Celta Vigo (Spania) LOOK SPORT

Duminică, 10 noiembrie

05.00 duminica Tenis: Fed Cup Finala; Australia – Franta LOOK PLUS
12,00 duminica Rapid – Universitatea Cluj (liga 2) LOOK PLUS
13,00 duminica Mallorca – Villareal (Spania) LOOK SPORT 2
14,30 duminica Mochengladbach – Werder Bremen LOOK SPORT 3
14,30 duminica Handbal feminin: CSM Bucuresti – Ejsberg (Liga Campionilor) LOOK SPORT
15,00 duminica Athletic Bilbao – Levante (Spania) LOOK SPORT 2
16,00 duminica Sepsi – Gaz Metan (Liga 1) LOOK SPORT
16,30 duminica Wolsburg – Leverkusen (Germania) LOOK SPORT 3
17,00 duminica Atletico Madrid – Espanyol (Spania) LOOK SPORT 2
19,00 duminica Dinamo – CFR (Liga 1) LOOK PLUS
19,00 duminica Handbal Feminin: Bietigheim – Valcea (Liga Campionilor) LOOK SPORT
19,00 duminica Parma – AS Roma (Italia) LOOK SPORT 2
19,00 duminica Genk – Gent (Belgia) LOOK SPORT 3
21,45 duminica Juventus Torino – AC Milan (Italia) LOOK SPORT
22,00 duminica Marseille – Lyon (Franta) LOOK SPORT 2
22,00 duminica Betis – Sevilla (Spania) LOOK SPORT 3

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Intră să vezi ce meciuri sunt pentru tine