ACUM pe Look Plus:  CFR - Gaz Metan 2-0. VIDEO | Deac şi Djokovic fac meciul uşor pentru Petrescu. Boli a văzut direct cartonaşul roşu ACUM pe Look Plus: CFR - Gaz Metan 2-0. VIDEO | Deac şi Djokovic fac meciul uşor pentru Petrescu. Boli a văzut direct cartonaşul roşu
 Dinamo are un nou antrenor. Suporterii au comandat demiterea lui Mihalcea. Comunicatul DDB Dinamo are un nou antrenor. Suporterii au comandat demiterea lui Mihalcea. Comunicatul DDB
MM Stoica, noi ironii: "Era liber cel mai mare barosan". Ce l-a deranjat MM Stoica, noi ironii: "Era liber cel mai mare barosan". Ce l-a deranjat
NEWS ALERT: Dinamo schimbă antrenorul: "Accept să fiu plătit după ce salvez echipa". Fanii din Programul DDB au dat OK-ul pentru înlocuirea lui Mihalcea NEWS ALERT: Dinamo schimbă antrenorul: "Accept să fiu plătit după ce salvez echipa". Fanii din Programul DDB au dat OK-ul pentru înlocuirea lui Mihalcea
Unul dintre liderii CFR-ului, trimis în tribună. Lecţie dură de la Petrescu: fotbalistul important căruia "i-am dat o pauză" Unul dintre liderii CFR-ului, trimis în tribună. Lecţie dură de la Petrescu: fotbalistul important căruia "i-am dat o pauză"
Nebunie în derby-ul românilor din Turcia! Gol Maxim, două eliminări şi un meci decis în minutul 90+2

Transferul lui Sane, în impas. De ce scad şansele să ajungă la Bayern în această vară

Bayern Munchen Publicat de Daian Cutu pe 2 iun 2020

Fostul mare portar Oliver Kahn, membru în consiliul de administraţie al celor de la Bayern Munchen a anunţat că formaţia sa nu va putea să îl ia pe Leroy Sane, de la Manchester City în această vară, din cauza pandemiei de Coronavirus.

Oficialul a declarat că e posibilul că toate transferurile contra cost să fie anulate în această vară, iar clubul să aducă întăriri doar jucători liber de contract sau împrumuturi.

"Ne gândim să renunţăm la transferuri. Este o opţiune şi, la fel ca toate cluburile europene, nu excludem nimic pentru moment", a declarat Kahn.

Sane ar fi trebuit să semneze un acord cu Bayern, care ar trebui să plătească celor de la City 40 de milioane de euro, dar lucrurile au intrat serios în impas, datorită efectelor pandemiei.