”Cum să ieşi aşa? Ai doi metri”. Ştefan Târnovanu a gafat, iar Gigi Becali a reacţionat ferm! ”Cum să ieşi aşa? Ai doi metri”. Ştefan Târnovanu a gafat, iar Gigi Becali a reacţionat ferm!
VIDEO | Atalanta, demonstraţie de forţă la returul cu Fiorentina şi calificare în finala Coppa Italia VIDEO | Atalanta, demonstraţie de forţă la returul cu Fiorentina şi calificare în finala Coppa Italia
VIDEO | Everton - Liverpool 2-0. ”Cormoranii” pot cădea pe 3 în Premier League VIDEO | Everton - Liverpool 2-0. ”Cormoranii” pot cădea pe 3 în Premier League
VIDEO | ”Este important că am câştigat un punct”. Charalambous încă nu este campion VIDEO | ”Este important că am câştigat un punct”. Charalambous încă nu este campion
VIDEO | Târnovanu, foarte afectat de gafa cu Sepsi: ”Amânăm titlul din cauza mea” VIDEO | Târnovanu, foarte afectat de gafa cu Sepsi: ”Amânăm titlul din cauza mea”
VIDEO | Florinel Coman a rezistat mai puţin de jumătate de repriză: ”Sper să nu am nicio problemă” VIDEO | Florinel Coman a rezistat mai puţin de jumătate de repriză: ”Sper să nu am nicio problemă”

ULTIMA ORĂ: Probleme mari pentru Mirel Rădoi! Unul dintre fotbaliştii săi de bază nu va mai evolua în acest sezon

Echipa nationala Publicat pe 30 ian 2021

Kayserispor a anunţat că Denis Alibec, atacantul de bază al selecţionerului Mirel Rădoi, nu va mai evolua în tot restul sezonului din cauza accidentării suferite în victoria cu Başakşehir, scor 2-0, când vârful în vârstă de 30 de ani a marcat ambele goluri.

”Avem nevoie de întăriri la echipă, pentru că există o problemă cu omul de gol. Îmi pare rău să fiu cel care dă veşti proaste, dar Alibec, care care a înscris două goluri cu Başakşehir, a terminat acest sezon. Va trebui să aducem un marcator, trebuie să facem o echipă puternică în retur.”, a declarat Mustafa Tokgoz, purtătorul de cuvânt al lui Kayserispor, într-o conferinţă de presă.