Un arbitru de scaun bulgar a primit interdicţie pe viaţă pentru încălcări legate de corupţie Un arbitru de scaun bulgar a primit interdicţie pe viaţă pentru încălcări legate de corupţie
VIDEO | Soluţie pentru naţională! Louis Munteanu, gol de mare fineţe în poarta celor de la CFR Cluj VIDEO | Soluţie pentru naţională! Louis Munteanu, gol de mare fineţe în poarta celor de la CFR Cluj
Lovitură pentru un club cu pretenţii din Superliga! A primit interdicţie la transferuri Lovitură pentru un club cu pretenţii din Superliga! A primit interdicţie la transferuri
"Cea mai bună decizie". Aducerea lui Lobonţ pe banca Rapidului, lăudată de un fost internaţional | VIDEO EXCLUSIV "Cea mai bună decizie". Aducerea lui Lobonţ pe banca Rapidului, lăudată de un fost internaţional | VIDEO EXCLUSIV
Gabriela Ruse nu a reuşit să treacă de Caroline Garcia în sferturi la Rouen Gabriela Ruse nu a reuşit să treacă de Caroline Garcia în sferturi la Rouen
VIDEO | Farul - CFR Cluj 1-0, în direct pe Prima Sport 1 şi PrimaPlay.ro. Munteanu, gol de mare rafinament VIDEO | Farul - CFR Cluj 1-0, în direct pe Prima Sport 1 şi PrimaPlay.ro. Munteanu, gol de mare rafinament

Un hoţ a pătruns noaptea trecută în locuinţa antrenorului echipei Nimes şi l-a ameninţat cu cuţitul pe fiul tehnicianului

Ligue 1 Publicat de Daian Cutu pe 4 feb 2021

Un hoţ a pătruns, noaptea trecută, în locuinţa tehnicianului echipei Nimes, Jerome Arpinon, şi l-a ameninţat pe fiul tehnicianului, relatează L’Equipe.

Arpinon nu era acasă în momentul spargerii, deoarece Nimes a jucat miercuri seară în deplasare cu PSG, în Ligue 1.

Hoţul l-a ameninţat cu un cuţit pe fiul în vârstă de 18 ani al lui Arpinon, după care a fugit.

“Prejudiciul este de aproximativ 20.000 de euro” notează Midi Libre, precizând că printre obiectele furate se numără şi un ceas Rolex.

Miercuri, echipa Nimes a fost învinsă cu scorul de 3-0 de PSG, în etapa a XXIII-a a campionatului Franţei.