Bergodi a răbufnit la conferinţa de presă: ”Tu mă înveţi fotbal pe mine?” | VIDEO
”Jucătorii nu se mai ridică la nivelul tribunelor!”. Verdict dur după ultimele eşecuri ale Rapidului | VIDEO EXCLUSIV

VIDEO | Chelsea - Everton 6-0. Cole Palmer a înscris patru goluri VIDEO | Chelsea - Everton 6-0. Cole Palmer a înscris patru goluri
VIDEO | Cristiano Bergodi, mesaj ferm după înfrângerea cu Sepsi! ”Trebuia să câştigăm” VIDEO | Cristiano Bergodi, mesaj ferm după înfrângerea cu Sepsi! ”Trebuia să câştigăm”
VIDEO | Bernd Storck este de partea lui Bergodi! ”Rapid a bătut-o pe FCSB” VIDEO | Bernd Storck este de partea lui Bergodi! ”Rapid a bătut-o pe FCSB”
VIDEO | Fiorentina - Genoa 1-1. Gazdele au fost cu gândul la sferturile din Conference League VIDEO | Fiorentina - Genoa 1-1. Gazdele au fost cu gândul la sferturile din Conference League

Un nou coleg pentru Tătăruşanu? AC Milan a pus ochii pe un fundaş de la PSG

PSG Publicat de Daian Cutu pe 28 dec 2021

PSG este pe punctul de a renunţa la mai mulţi jucători. Prima plecare a iernii ar putea să fie fundaşul central Abdou Diallo. Acesta ar putea fi coleg cu Ciprian Tătăruşanu, fiind dorit de AC Milan, informează cei de la Footballogue.

Deşi s-a născut în Franţa, Diallo evoluează pentru naţionala din Senegal, iar la milanezii ar avea rolul de a-l suplini pe Simon Kjaer, indisponibil pentru tot restul sezonului din cauza unei accidentări.

PSG vrea 50 de milioane de euro oe Icardi!

Atacantul ia decizii la indicaţiile soţiei Wanda Nara, care este şi impresara lui, şi i-a interzis mutarea în Anglia, fiind mai atrasă de viaţa din Franţa, conform informaţiilor apărute în mai multe publicaţii sportive din Anglia. Tot Nara este mai vocală când vine vorba şi de situaţia lui Icardi la PSG.

Totuşi, PSG vrea să obţină în schimbul său 50 de milioane de euro!