VIDEO | WNBA draft. Caitlin Clark a fost prima jucătoare selectată, iar Cardoso şi Reese vor fi coechipiere VIDEO | WNBA draft. Caitlin Clark a fost prima jucătoare selectată, iar Cardoso şi Reese vor fi coechipiere
Evan Ndicka a fost externat Evan Ndicka a fost externat
LIVE VIDEO | Spectacolul din Champions League continuă la Prima Sport! Două retururi de foc în sferturile Champions League LIVE VIDEO | Spectacolul din Champions League continuă la Prima Sport! Două retururi de foc în sferturile Champions League
Nadal, în direct pe Prima Sport 3, de la ora 17:00! ”Sunt realist. Va fi pentru ultima oară.” Nadal, în direct pe Prima Sport 3, de la ora 17:00! ”Sunt realist. Va fi pentru ultima oară.”
Bergodi a răbufnit la conferinţa de presă: ”Tu mă înveţi fotbal pe mine?” | VIDEO
”Jucătorii nu se mai ridică la nivelul tribunelor!”. Verdict dur după ultimele eşecuri ale Rapidului | VIDEO EXCLUSIV

UNITED A FĂCUT-O K.O. PE ALKMAAR. LA BELGRAD, ROTARIU A DAT UN GOL SUPERB PENTRU ASTANA

Noutăți Publicat pe 13 dec 2019

Manchester United şi AZ Alkmaar merg împreună în 16-imi după 4-0 pe Old Trafford. Englezii au deschis recitalul prin Ashley Young. Greenwood a majorat diferenţa pe tabelă. Mata a marcat al treilea gol din penalty, iar acelaşi Greenwood a stabilit scorul final. Diavolii au câştigat Grupa L, în timp ce olandezii au încheiat pe locul secund.

Partizan a făcut instrucţie cu Astana, scor 4-1, însă nu mai avea şanse la calificare. Sârbii au încheiat pe locul trei, iar kazahii pe ultima poziţie. Fosta adversară a CFR-ului s-a consolat cu un gol superb înscris de Rotariu.