”Cum să ieşi aşa? Ai doi metri”. Ştefan Târnovanu a gafat, iar Gigi Becali a reacţionat ferm! ”Cum să ieşi aşa? Ai doi metri”. Ştefan Târnovanu a gafat, iar Gigi Becali a reacţionat ferm!
VIDEO | Atalanta, demonstraţie de forţă la returul cu Fiorentina şi calificare în finala Coppa Italia VIDEO | Atalanta, demonstraţie de forţă la returul cu Fiorentina şi calificare în finala Coppa Italia
VIDEO | Everton - Liverpool 2-0. ”Cormoranii” pot cădea pe 3 în Premier League VIDEO | Everton - Liverpool 2-0. ”Cormoranii” pot cădea pe 3 în Premier League
VIDEO | ”Este important că am câştigat un punct”. Charalambous încă nu este campion VIDEO | ”Este important că am câştigat un punct”. Charalambous încă nu este campion
VIDEO | Târnovanu, foarte afectat de gafa cu Sepsi: ”Amânăm titlul din cauza mea” VIDEO | Târnovanu, foarte afectat de gafa cu Sepsi: ”Amânăm titlul din cauza mea”
VIDEO | Florinel Coman a rezistat mai puţin de jumătate de repriză: ”Sper să nu am nicio problemă” VIDEO | Florinel Coman a rezistat mai puţin de jumătate de repriză: ”Sper să nu am nicio problemă”

UNITED A FĂCUT-O K.O. PE ALKMAAR. LA BELGRAD, ROTARIU A DAT UN GOL SUPERB PENTRU ASTANA

Noutăți Publicat pe 13 dec 2019

Manchester United şi AZ Alkmaar merg împreună în 16-imi după 4-0 pe Old Trafford. Englezii au deschis recitalul prin Ashley Young. Greenwood a majorat diferenţa pe tabelă. Mata a marcat al treilea gol din penalty, iar acelaşi Greenwood a stabilit scorul final. Diavolii au câştigat Grupa L, în timp ce olandezii au încheiat pe locul secund.

Partizan a făcut instrucţie cu Astana, scor 4-1, însă nu mai avea şanse la calificare. Sârbii au încheiat pe locul trei, iar kazahii pe ultima poziţie. Fosta adversară a CFR-ului s-a consolat cu un gol superb înscris de Rotariu.