VIDEO | Corvinul - Mioveni, în direct la Prima Sport 1 şi PrimaPlay.ro. Oaspeţii au ratat de al 11 metri VIDEO | Corvinul - Mioveni, în direct la Prima Sport 1 şi PrimaPlay.ro. Oaspeţii au ratat de al 11 metri
Cine va arbitra partida care poate decide campioana din Superliga, Sepsi - Universitatea Craiova Cine va arbitra partida care poate decide campioana din Superliga, Sepsi - Universitatea Craiova
Max Verstappen, de neoprit! A câştigat cursa sprint şi apoi şi calificările la Grand Prix-ul Chinei Max Verstappen, de neoprit! A câştigat cursa sprint şi apoi şi calificările la Grand Prix-ul Chinei
Ar putea fi primul transfer a lui Dan Petrescu la CFR Cluj. „Va juca din vară la CFR” Ar putea fi primul transfer a lui Dan Petrescu la CFR Cluj. „Va juca din vară la CFR”
Decizia luată de FIFA care i-ar afecta pe agenţi! "Cea mai mare parte a acestor bani pleacă din fotbal" Decizia luată de FIFA care i-ar afecta pe agenţi! "Cea mai mare parte a acestor bani pleacă din fotbal"
VIDEO | FCSB - Rapid, ASTĂZI, de la 20:30, în direct la Prima Sport 1! Derby-ul ce le poate aduce titlul „roş-albaştrilor”. Echipele probabile! VIDEO | FCSB - Rapid, ASTĂZI, de la 20:30, în direct la Prima Sport 1! Derby-ul ce le poate aduce titlul „roş-albaştrilor”. Echipele probabile!

Vestea care-l va bucura pe Dan Petrescu. Ce a făcut Djurgarden, în ultimul meci dinainte de confruntarea cu CFR Cluj

CFR Cluj Publicat de Daian Cutu pe 20 sep 2020

Djurgarden a obţinut doar o remiză, contra celor de la Ostersunds, în campionatul Suediei. Scorul final a fost 1-1.

Cei de la Djurgarden au deschis scorul, prin Eriksson, în minutul 61, dar s-au văzut egalaţi, în prelungiri, prin reuşita lui Baptise.

Cum a jucat adversara celor de la CFR de joi:

• Djurgarden: Worre Bratvei - Witry, Une Larsson, Augustinsson, Kack - Edwards, Karlstrom - Ring, Eriksson, Chilufya - Kujovic