VIDEO | UTA Arad - Oţelul Galaţi 0-0, în direct la Prima Sport 1! Primă repriză bogată în ocazii VIDEO | UTA Arad - Oţelul Galaţi 0-0, în direct la Prima Sport 1! Primă repriză bogată în ocazii
Turneul final al Billie Jean King Cup se va juca în format eliminatoriu. România îşi va afla adversara pe 30 aprilie Turneul final al Billie Jean King Cup se va juca în format eliminatoriu. România îşi va afla adversara pe 30 aprilie
Clubul din Superliga ce va primi de la bugetul local peste 1 milion de euro! Clubul din Superliga ce va primi de la bugetul local peste 1 milion de euro!
Iuliana Demetrescu va arbitra o semifinală de Liga Campionilor la fotbal feminin Iuliana Demetrescu va arbitra o semifinală de Liga Campionilor la fotbal feminin
Încă un mare oraş din ţară e aproape să aibă stadion modern. Guvernul a aprobat indicatorii tehnico-economici pentru o arenă de 30.000 de locuri Încă un mare oraş din ţară e aproape să aibă stadion modern. Guvernul a aprobat indicatorii tehnico-economici pentru o arenă de 30.000 de locuri
Un antrenor din Superliga se află în negocieri: „Ambele părţi vrem” Un antrenor din Superliga se află în negocieri: „Ambele părţi vrem”

Veşti proaste pentru Pochettino. Neymar va fi indisponibil o lună şi ratează ”dubla” cu Barcelona

PSG Publicat de Daian Cutu pe 11 feb 2021

Clubul Paris Saint-Germain a anunţat, joi, că brazilianul Neymar, care s-a accidentat la meciul cu echipa Caen, din Cupa Franţei, va fi indisponibil aproximativ o lună.

Neymar a suferit o leziune la adductorul lung stâng.

PSG a învins, miercuri, în deplasare, cu scorul de 1-0 (0-0), echipa din liga a doua Caen şi s-a calificat în şaisprezecimile de finală ale Cupei Franţei. Neymar a ieşit de pe teren în minutul 58 al meciului, accidentat la coapsa stângă, după un contact cu Yago de la Caen.