”Cum să ieşi aşa? Ai doi metri”. Ştefan Târnovanu a gafat, iar Gigi Becali a reacţionat ferm! ”Cum să ieşi aşa? Ai doi metri”. Ştefan Târnovanu a gafat, iar Gigi Becali a reacţionat ferm!
VIDEO | Atalanta, demonstraţie de forţă la returul cu Fiorentina şi calificare în finala Coppa Italia VIDEO | Atalanta, demonstraţie de forţă la returul cu Fiorentina şi calificare în finala Coppa Italia
VIDEO | Everton - Liverpool 2-0. ”Cormoranii” pot cădea pe 3 în Premier League VIDEO | Everton - Liverpool 2-0. ”Cormoranii” pot cădea pe 3 în Premier League
VIDEO | ”Este important că am câştigat un punct”. Charalambous încă nu este campion VIDEO | ”Este important că am câştigat un punct”. Charalambous încă nu este campion
VIDEO | Târnovanu, foarte afectat de gafa cu Sepsi: ”Amânăm titlul din cauza mea” VIDEO | Târnovanu, foarte afectat de gafa cu Sepsi: ”Amânăm titlul din cauza mea”
VIDEO | Florinel Coman a rezistat mai puţin de jumătate de repriză: ”Sper să nu am nicio problemă” VIDEO | Florinel Coman a rezistat mai puţin de jumătate de repriză: ”Sper să nu am nicio problemă”

VIDEO | AC Milan a pierdut surprinzător cu Spezia, pe teren propriu. Ibrahmovic, la meciul 150 în tricoul ”diavolilor”

Serie A Publicat de Daian Cutu pe 17 ian 2022

AC Milan a înregistrat un eşec surprinzător cu Spezia, scor 1-2, pe teren propriu, în etapa a XXII-a din Serie A, în direct pe Look Sport. Atacantul suedez Zlatan Ibrahimovic a jucat meciul 150 pentru milanezi.

Golul echipei AC Milan a fost înscris de Leao, în minutul 45+1, în timp ce pentru Spezia au înscris Agudelo (64) şi Gyasi (90+5).

Suedezul Zlatan Ibrahimovici a fost integralist la meciul 150 jucat pentru AC Milan, în timp ce portarul Ciprian Tătăruşanu a fost rezervă.

Tot luni, Napoli a trecut de Bologna, scor 2-0, prin golurile marcate de Lozano (20, 47). În aceeaşi zi e mai joacă meciul Fiorentina – Genoa.

Lider în clasament este Inter Milano, cu 50 de puncte, urmată în top 3 de AC Milan – 48 de puncte şi Napoli – 46 de puncte. Spezia ocupă locul 14, cu 22 de puncte, iar Bologna este pe 13, cu 27 de puncte.