E gata! Cine va arbitra Universitatea Craiova - Rapid

Dennis Man, pe urmele lui Mutu! Colosul câştigător de Champions League a pus oferta pe masă: ”A fost coleg cu el şi va intermedia negocierile!”

NEWS ALERT | Universitatea Craiova pierde un om de bază pentru derby-ul cu Rapid NEWS ALERT | Universitatea Craiova pierde un om de bază pentru derby-ul cu Rapid
Cerut cu insistenţă la Dinamo, Mircea Lucescu a bătut palma! Lovitură mare anunţată

ULTIMĂ ORĂ | Partida Dinamo - Petrolul se va juca cu spectatori în tribune ULTIMĂ ORĂ | Partida Dinamo - Petrolul se va juca cu spectatori în tribune
Tenis de masă: Bernadette Szocs s-a calificat în sferturi la WTT Champions Incheon 2024. Elisabeta Samara s-a oprit în optimi Tenis de masă: Bernadette Szocs s-a calificat în sferturi la WTT Champions Incheon 2024. Elisabeta Samara s-a oprit în optimi

VIDEO | ASTRA ŞI VIITORUL SE ÎNCURCĂ RECIPROC, IAR TRUPA LUI GICĂ HAGI RATEAZĂ ŞANSA DE A REVENI PE PRIMUL LOC

Video Publicat pe 19 aug 2019

Astra şi Viitorul au fost nevoite să se mulţumească doar cu câte un punct, la finele unui meci disputat, scor 1-1.

A fost un debut cu ghinion pentru Gabi Tamaş. Ajuns la Astra, fostul internaţional a marcat în propria poartă, în minutul 38, iar Viitorul lui Gică Hagi conducea cu 1-0 şi egala la puncte liderul CFR. Însă bucuria constănţenilor a fost de scurtă durată. Exact în minutul următor, Valentin Gheorghe a marcat cu un şut care a fost deviat, iar gazdele restabileau egalitatea,

În pofida eforturilor celor două echipe, scorul a rămas neschimbat până la final, astfel că Astra rămâne pe locul 8, cu 8 puncte, în timp ce Viitorul urcă doar o poziţie, până pe 3, devansând pe Gaz Metan Mediaş. Cele două echipe sunt la egalitate de puncte, 12, numai că dobrogenii au un golaveraj superior. Lider în clasament este CFR Cluj, cu 14 puncte, urmată de Poli Iaşi, care are acelaşi număr de puncte, dar un golaveraj mai slab.