VIDEO | ATENȚIE, S-A ÎNTORS KING ZLATAN! SUEDEZUL A MARCAT PRIMUL GOL DE LA REVENIREA LA MILAN - LOOKSPORT
Noutăți Serie A Video

Zlatan Ibrahomovic a revenit cu gol la AC Milan. E știrea momentului, iar faptul că Milan s-a impus la Cagliari (2-0) trece în plan secund. În direct pe Look Plus, Leao a deschis scorul în primul minut al reprizei secunde, după care a venit rândul lui Imbrahimovic, în minutul 64. Servit excelent de Hernandez, suedezul a trimis în plasă, din interiorul careului și a stabilit rezultatul final, 2-0 pentru oaspeți.

După acest succes, Milan face 25 de puncte și este pe locul 8. Și chiar dacă este la 20 de puncte în urma marii rivale Inter, speranța revine pe San Siro, după un sezon catastrofal. De cealaltă parte, Cagliari e pe poziția a șasea având 29 de puncte.