Jucătorul din Superliga comparat cu „Pippo” Inzaghi: „Are nişte calităţi excepţionale” | VIDEO EXCLUSIV Jucătorul din Superliga comparat cu „Pippo” Inzaghi: „Are nişte calităţi excepţionale” | VIDEO EXCLUSIV
Laszlo Balint, dezamăgit de modul în care a pierdut la Sibiu. ”În tenis se numesc greşeli neforţate” Laszlo Balint, dezamăgit de modul în care a pierdut la Sibiu. ”În tenis se numesc greşeli neforţate”
VIDEO | Universitatea Craiova - CFR Cluj, astăzi, de la ora 21:45, în direct la Prima Sport 1! Echipele de start VIDEO | Universitatea Craiova - CFR Cluj, astăzi, de la ora 21:45, în direct la Prima Sport 1! Echipele de start
Monica Niculescu nu a reuşit să treacă de primul tur la Madrid, în proba de dublu Monica Niculescu nu a reuşit să treacă de primul tur la Madrid, în proba de dublu
Campioana UBT Cluj şi vicecampioana CSM Oradea, victorii în primul meci din semifinalele Ligii Naţionale Campioana UBT Cluj şi vicecampioana CSM Oradea, victorii în primul meci din semifinalele Ligii Naţionale
VIDEO | Hermannstadt - Petrolul 2-0. Sibienii sunt lideri în play-out VIDEO | Hermannstadt - Petrolul 2-0. Sibienii sunt lideri în play-out

VIDEO | ATLETICO MADRID ŞI VALENCIA AU CĂZUT LA PACE ÎN DERBY-UL RUNDEI DIN LA LIGA

La Liga Publicat pe 19 oct 2019

Atletico Madrid şi Valencia au terminat la egalitate, 1-1, în direct pe LOOK SPORT. Gazdele au deschis scorul în minutul 36, când Costa a transformat un penalty, dar „liliecii” au egalat pe final, în minutul 82, când Parejo a reuşit un gol de excepţie, direct din lovitură liberă. Atletico este acum pe locul 4, cu 16 puncte, iar Valencia este a şasea cu 13 puncte.