Evan Ndicka a fost externat Evan Ndicka a fost externat
LIVE VIDEO | Spectacolul din Champions League continuă la Prima Sport! Două retururi de foc în sferturile Champions League LIVE VIDEO | Spectacolul din Champions League continuă la Prima Sport! Două retururi de foc în sferturile Champions League
Nadal, în direct pe Prima Sport 3, de la ora 17:00! ”Sunt realist. Va fi pentru ultima oară.” Nadal, în direct pe Prima Sport 3, de la ora 17:00! ”Sunt realist. Va fi pentru ultima oară.”
Bergodi a răbufnit la conferinţa de presă: ”Tu mă înveţi fotbal pe mine?” | VIDEO
”Jucătorii nu se mai ridică la nivelul tribunelor!”. Verdict dur după ultimele eşecuri ale Rapidului | VIDEO EXCLUSIV

VIDEO | Chelsea - Everton 6-0. Cole Palmer a înscris patru goluri VIDEO | Chelsea - Everton 6-0. Cole Palmer a înscris patru goluri

VIDEO | BAYERN O CALCĂ ÎN PICIOARE PE DUSSELDORF ŞI SE APROPIE LA UN PUNCT DE LIDER

Bundesliga Publicat pe 23 nov 2019

Bayern a făcut instrucţie la Dusseldorf cu Fortuna, 4-0, într-un meci din etapa a 12-a din Bundesliga. În direct pe Look Sport 2, Benjamin Pavard a deschis scorul devreme, încă din minutul 12. Şi tot un francez, Corentin Tolisso, a dus scorul la 2-0 pentru Bayern (minutul 27), după care Gnabry a stabilit scorul primei reprize (3-0 din minutul 34).

Bavarezii au mai oprit turaţia motoarelor în partea a doua a jocului, dar chiar şi aşa au mai marcat o dată prin Coutinho, cu 20 de minute înainte de final. Fortuna - Bayern se termină 0-4, iar învingătorii acumulează 24 de puncte şi urcă pe locul secund, Lider este în cintinuare Monchengladbach, care are 25 de puncte, însă a pierdut azi clar la Berlin, 0-2 cu Union. De cealaltă parte, Fortuna Dusseldorf, învinsa celor de la Bayern, se află pe locul 14 cu 11 puncte.