Remiză dramatică pentru trupa lui Răzvan Lucescu, contra ultimei clasate din play-off Remiză dramatică pentru trupa lui Răzvan Lucescu, contra ultimei clasate din play-off
Peste 400 dintre cei mai puternici ciclişti din sunt aşteptaţi la primul Campionat European de Mountain Bike din România Peste 400 dintre cei mai puternici ciclişti din sunt aşteptaţi la primul Campionat European de Mountain Bike din România
Anne Hathaway, reacţie devenită virală la un gol al echipei Arsenal. Actriţa s-a bucurat în timpul unui interviu Anne Hathaway, reacţie devenită virală la un gol al echipei Arsenal. Actriţa s-a bucurat în timpul unui interviu
Fernando Torres a semnat cu prima echipă de seniori în calitate de antrenor Fernando Torres a semnat cu prima echipă de seniori în calitate de antrenor
Belinda Bencic a devenit mamă Belinda Bencic a devenit mamă
VIDEO | Farul - Rapid 0-0, în direct la Prima Sport 1! Gol anulat pentru offside la gazde VIDEO | Farul - Rapid 0-0, în direct la Prima Sport 1! Gol anulat pentru offside la gazde

VIDEO | BENFICA A FĂCUT INSTRUCŢIE CU NOU-PROMOVATA PACOS DE FERREIRA

Primeira Liga Publicat pe 11 aug 2019

Benfica Lisabona a trecut fără probleme de Pacos de Ferreira, aseară, într-un meci din cadrul etapei inaugurale a primei ligi portugheze, Primeira Liga. În direct pe Look PLUS, gazdele au deschis scorul în minutul 26 prin Tavares. iar Pizzi, în minutul 32 (din penalty) şi 74, Seferovic în minutul 74 şi Vincius în minutul 84 au stabilit scorul final, 5-0 pentru Benfica.