Cu ei se bate Petrescu. Portretul lui Floriana, echipa cu doar două duble europene câştigate Cu ei se bate Petrescu. Portretul lui Floriana, echipa cu doar două duble europene câştigate
Maxim e doar începutul! Alte două transferuri rezolvate de Şumudică la Gaziantep Maxim e doar începutul! Alte două transferuri rezolvate de Şumudică la Gaziantep
Alex Maxim a semnat cu echipa lui Şumudică! Mijlocaşul a plecat de la Mainz după trei ani Alex Maxim a semnat cu echipa lui Şumudică! Mijlocaşul a plecat de la Mainz după trei ani
OFICIAL: Dan Alexa a plecat de la Rapid. Cine va pregăti echipa OFICIAL: Dan Alexa a plecat de la Rapid. Cine va pregăti echipa
Carlos Tevez mai încântă un an. Contractul semnat azi de "Apaş" Carlos Tevez mai încântă un an. Contractul semnat azi de "Apaş"
CFR merge în Malta, pentru meciul cu Floriana, în primul tur al Ligii Campionilor! CFR merge în Malta, pentru meciul cu Floriana, în primul tur al Ligii Campionilor!

VIDEO | BENFICA A FĂCUT INSTRUCŢIE CU NOU-PROMOVATA PACOS DE FERREIRA

Primeira Liga Publicat pe 11 aug 2019

Benfica Lisabona a trecut fără probleme de Pacos de Ferreira, aseară, într-un meci din cadrul etapei inaugurale a primei ligi portugheze, Primeira Liga. În direct pe Look PLUS, gazdele au deschis scorul în minutul 26 prin Tavares. iar Pizzi, în minutul 32 (din penalty) şi 74, Seferovic în minutul 74 şi Vincius în minutul 84 au stabilit scorul final, 5-0 pentru Benfica.