VIDEO | Etapa începe cu o mare controversă! VAR nu a intervenit la eliminarea lui Murgia de la Hermannstadt VIDEO | Etapa începe cu o mare controversă! VAR nu a intervenit la eliminarea lui Murgia de la Hermannstadt
”Am cam exagerat”. L-a distrus pe Istvan Kovacs, dar acum şi-a domolit discursul ”Am cam exagerat”. L-a distrus pe Istvan Kovacs, dar acum şi-a domolit discursul
Maraton de şah în Times Square pentru un nou record mondial Maraton de şah în Times Square pentru un nou record mondial
Bogdan Lobonţ surprinde înainte de meciul cu FCSB. ”Eu nu pot să schimb nimic” Bogdan Lobonţ surprinde înainte de meciul cu FCSB. ”Eu nu pot să schimb nimic”
VIDEO | Hermannstadt - FC Botoşani 0-0, în direct la Prima Sport 1! Gazdele sunt în inferioritate numerică din minutul 24 VIDEO | Hermannstadt - FC Botoşani 0-0, în direct la Prima Sport 1! Gazdele sunt în inferioritate numerică din minutul 24
Rapidiştii s-au plictisit de derby-uri Rapidiştii s-au plictisit de derby-uri

VIDEO | BENFICA, NOUA REGINĂ A PORTUGALIEI

Video Publicat pe 20 mai 2019

Benfica a câştigat campionatul Portugaliei. Vulturii au ajuns la 37 de titluri, record absolut în istoria competiţiei interne. În 34 de etape, formaţia din Lisabona a bifat 28 de victorii, trei egaluri şi trei remize. FC Porto a terminat pe 2, la două puncte de Benfica. În ultimul joc, dragonii au învins-o cu 2-1 pe Sporting. Oaspeţii au deschis scorul prin Luiz Phellype. Hector Herrera a egalat în minutul 77. Golul victoriei a venit de la Jesus Corona, dintr-o foarfecă spectaculoasă.