FCSB dă lovitura! Un jucător ce a impresionat în Superliga revine la vară FCSB dă lovitura! Un jucător ce a impresionat în Superliga revine la vară
Câştigătorul semimaratonului de la Beijing, deposedat de medalie după ce alţi alergători au încetinit pentru ca el să treacă primul linia de sosire Câştigătorul semimaratonului de la Beijing, deposedat de medalie după ce alţi alergători au încetinit pentru ca el să treacă primul linia de sosire
VIDEO | Hermannstadt - FC Botoşani 1-1. Moldovenii ratează victoria în prelungiri VIDEO | Hermannstadt - FC Botoşani 1-1. Moldovenii ratează victoria în prelungiri
VIDEO | Farul - CFR Cluj, ASTĂZI, de la 20:30, în direct pe Prima Sport 1 şi PrimaPlay.ro. Echipele de start VIDEO | Farul - CFR Cluj, ASTĂZI, de la 20:30, în direct pe Prima Sport 1 şi PrimaPlay.ro. Echipele de start
Bogdan Lobonţ s-a decis! Ce se întâmplă cu Djokovic şi Albu Bogdan Lobonţ s-a decis! Ce se întâmplă cu Djokovic şi Albu
David Popovici, magistral la Naţionalele de la Otopeni. A bifat al treilea titlu David Popovici, magistral la Naţionalele de la Otopeni. A bifat al treilea titlu

VIDEO | BENFICA, NOUA REGINĂ A PORTUGALIEI

Video Publicat pe 20 mai 2019

Benfica a câştigat campionatul Portugaliei. Vulturii au ajuns la 37 de titluri, record absolut în istoria competiţiei interne. În 34 de etape, formaţia din Lisabona a bifat 28 de victorii, trei egaluri şi trei remize. FC Porto a terminat pe 2, la două puncte de Benfica. În ultimul joc, dragonii au învins-o cu 2-1 pe Sporting. Oaspeţii au deschis scorul prin Luiz Phellype. Hector Herrera a egalat în minutul 77. Golul victoriei a venit de la Jesus Corona, dintr-o foarfecă spectaculoasă.