Tenis de masă: Bernadette Szocs s-a calificat în sferturi la WTT Champions Incheon 2024. Elisabeta Samara s-a oprit în optimi Tenis de masă: Bernadette Szocs s-a calificat în sferturi la WTT Champions Incheon 2024. Elisabeta Samara s-a oprit în optimi
Vestea momentul în fotbalul românesc! Internaţionalul român, direct la un grand din Bundesliga: ”Oferta a fost este pe masă!”

Antrenorul lui Leicester, demis după o aventură cu o jucătoare Antrenorul lui Leicester, demis după o aventură cu o jucătoare
Blestemul accidentărilor continuă la FCSB! „Roş-albaştri” au mai pierdut un jucător important înaintea partidei cu Farul Blestemul accidentărilor continuă la FCSB! „Roş-albaştri” au mai pierdut un jucător important înaintea partidei cu Farul
Novak Djokovic nu ştie încă numele viitorului său antrenor: ”Nu am o idee precisă şi nu ştiu dacă va exista vreunul!”

Anunţul momentului vine din Spania: „Haaland va juca pentru Barcelona” Anunţul momentului vine din Spania: „Haaland va juca pentru Barcelona”

VIDEO | BEŞIKTAŞ SMULGE UN PUNCT IN EXTREMIS CU BAŞAKŞEHIR. VETERANUL BURAK YILMAZ ŞI-A SALVAT ECHIPA DE LA O NOUĂ ÎNFRÂNGERE

Video Publicat pe 23 sep 2019

Beşiktaş a terminat la egalitate, scor 1-1, meciul disputat pe teren propriu cu Başakşehir, în cadrul etapei a 5-a a Superligii din Turcia. Aceasta este a doua remiza consecutivă pe teren propriu pentru Beşiktaş, după cea cu Rizespor. Însă între cele două rezultate de egalitate, Beşiktaş a pierdut cu Gaziantep, etapa trecută.

În direct pe LOOK PLUS, oaspeţii au marcat primii prin Crivelli, în minutul 54. Prezent la datorie, veteranul Burak Yilmaz, ajuns între timp la 34 de ani, şi-a salvat echipa şi a restabilit egalitatea în minutul 84, din lovitură de la 11 metri. A fost şi golul care a stabilit rezultatul final, 1-1, niciuna dintre cele două echipe nemaireuşind ceva notabil în puţinul timp rămas până la sfârşitul partidei.

După acest rezultat, Beşiktaş este pe locul 11 cu 5 puncte, tot atâtea câte are şi Başakşehir, care se află însă o poziţie mai jos având un golaveraj inferior.