Dennis Man, pe urmele lui Mutu! Colosul câştigător de Champions League a pus oferta pe masă: ”A fost coleg cu el şi va intermedia negocierile!”

NEWS ALERT | Universitatea Craiova pierde un om de bază pentru derby-ul cu Rapid NEWS ALERT | Universitatea Craiova pierde un om de bază pentru derby-ul cu Rapid
Cerut cu insistenţă la Dinamo, Mircea Lucescu a bătut palma! Lovitură mare anunţată

ULTIMĂ ORĂ | Partida Dinamo - Petrolul se va juca cu spectatori în tribune ULTIMĂ ORĂ | Partida Dinamo - Petrolul se va juca cu spectatori în tribune
Tenis de masă: Bernadette Szocs s-a calificat în sferturi la WTT Champions Incheon 2024. Elisabeta Samara s-a oprit în optimi Tenis de masă: Bernadette Szocs s-a calificat în sferturi la WTT Champions Incheon 2024. Elisabeta Samara s-a oprit în optimi
Vestea momentul în fotbalul românesc! Internaţionalul român, direct la un grand din Bundesliga: ”Oferta a fost este pe masă!”

VIDEO | BOAVISTA ŞI SPORTING, REMIZĂ LA MARE LUPTĂ

Video Publicat pe 16 sep 2019

Boavista şi Sporting Lisabona au terminat la egalitate, 1-1, un meci disputat în cadrul etapei a cincea a campionatului portughez. În direct pe LOOK SPORT 3, gazdele au deschis scorul în minutul 7 prin Marlon, dar Sporting a restabilit egalitatea în minutul 62 prin Fernandes. Acelaşi Bruno Fernandes a fost eliminat în prelungiri, când a văzut al doilea cartonaş galben.

Cele două echipe rămân vecine în clasament. Boavista este acum pe poziţia a patra, cu 9 puncte, iar Sporting este situată un loc mai jos având un punct mai puţin.