Unai Emery a semnat Unai Emery a semnat
NEWS ALERT | Titularul naţionalei va fi operat! Şanse foarte mici să se recupereze până la EURO NEWS ALERT | Titularul naţionalei va fi operat! Şanse foarte mici să se recupereze până la EURO
NEWS ALERT | Patru arbitri români au fost delegaţi la EURO NEWS ALERT | Patru arbitri români au fost delegaţi la EURO
S-a terminat joaca! Dan Petrescu revine mai repede în Gruia, iar Neluţu Varga va băga mâna adânc în buzunar S-a terminat joaca! Dan Petrescu revine mai repede în Gruia, iar Neluţu Varga va băga mâna adânc în buzunar
Uluitor! S-a aflat motivul pentru care Adrian Mititelu Jr. a făcut supradoza Uluitor! S-a aflat motivul pentru care Adrian Mititelu Jr. a făcut supradoza
O nenorocire nu vine niciodată singură! Fratele unui star din NBA a fost suspendat pe viaţă, iar altul a fost condamnat la închisoare cu executare O nenorocire nu vine niciodată singură! Fratele unui star din NBA a fost suspendat pe viaţă, iar altul a fost condamnat la închisoare cu executare

VIDEO | Bogdan Stancu e de neoprit! Gol şi pasă de gol pentru "Motan" în ultimul meci din Turcia

Superlig Publicat pe 12 iul 2020

Fotbalistul echipei Genclerbirligi, Bogdan Stancu, a înscris un gol în meciul câştigat, sâmbătă seară, în deplasare, cu scorul de 3-1, în faţa formaţiei Goztepe Izmir, în etapa a XXXII-a a campionatului Turciei.

Stancu a marcat în minutul 45+2. De asemenea, jucătorul român a pasat decisiv pentru Sio, în minutul 33.

Al treilea gol al învingătorilor a fost marcat de Sessegnon, în minutul 75, din penalti.

Pentru Goztepe a înscris Ozturk ’90.

Bogdan Stancu a jucat până în minutul 88. Pentru Stancu au fost al 14-lea gol şi al cincilea assist din acest sezon, cel mai reuşit din cariera sa din acest punct de vedere.