Unde ar putea antrena Adi Mutu, după ce a ratat postul de selecţioner al României Unde ar putea antrena Adi Mutu, după ce a ratat postul de selecţioner al României
LIVE VIDEO | UTA Arad - Gaz Metan Mediaş 0-0. Gazdele au dominat copios prima repriză LIVE VIDEO | UTA Arad - Gaz Metan Mediaş 0-0. Gazdele au dominat copios prima repriză
Meci de handbal, pierdut de echipa de junioare a Primăriei Ploieşti după ce asistentul medical al clubului s-a prezentat târziu şi fără legitimaţie Meci de handbal, pierdut de echipa de junioare a Primăriei Ploieşti după ce asistentul medical al clubului s-a prezentat târziu şi fără legitimaţie
LIVE VIDEO | Galatasaray – Trabzonspor 0-0, live pe Look Sport 3 şi PrimaPlay.ro. Cicâldău e titular, Moruţan a rămas pe bancă
FCSB l-a cedat din nou pe jucătorul care trebuie "să-şi revizuiască total atitudinea". Unde a fost trimis Andrei Istrate FCSB l-a cedat din nou pe jucătorul care trebuie "să-şi revizuiască total atitudinea". Unde a fost trimis Andrei Istrate
Christian Eriksen, aproape să semneze un contract. E dorit de o formaţie din Premier League Christian Eriksen, aproape să semneze un contract. E dorit de o formaţie din Premier League

VIDEO ǀ Borussia Dortmund a obţinut o victorie cu 4-2 în meciul cu Union Berlin. Haaland a înscris două goluri

Bundesliga Publicat pe 19 sep 2021

Formaţia Borussia Dortmund a învins, duminică seară, pe teren propriu, cu scorul de 4-2, echipa Union Berlin, într-un meci din etapa a cincea a campionatului Germaniei.

Golurile au fost înscrise de Guerreiro 10’, Haaland 24’, 83’ şi Friedrich 52’ (autogol) pentru Dortmund, respectiv Kruse 57’ (penalti) şi Voglsammer 81’ pentru oaspeţi.