Tenis de masă: Bernadette Szocs s-a calificat în sferturi la WTT Champions Incheon 2024. Elisabeta Samara s-a oprit în optimi Tenis de masă: Bernadette Szocs s-a calificat în sferturi la WTT Champions Incheon 2024. Elisabeta Samara s-a oprit în optimi
Vestea momentul în fotbalul românesc! Internaţionalul român, direct la un grand din Bundesliga: ”Oferta a fost este pe masă!”

Antrenorul lui Leicester, demis după o aventură cu o jucătoare Antrenorul lui Leicester, demis după o aventură cu o jucătoare
Blestemul accidentărilor continuă la FCSB! „Roş-albaştri” au mai pierdut un jucător important înaintea partidei cu Farul Blestemul accidentărilor continuă la FCSB! „Roş-albaştri” au mai pierdut un jucător important înaintea partidei cu Farul
Novak Djokovic nu ştie încă numele viitorului său antrenor: ”Nu am o idee precisă şi nu ştiu dacă va exista vreunul!”

Anunţul momentului vine din Spania: „Haaland va juca pentru Barcelona” Anunţul momentului vine din Spania: „Haaland va juca pentru Barcelona”

VIDEO | „CÂINII” SUNT PE VAL! DINAMO CÂŞTIGĂ CU GAZ METAN ŞI URCĂ PENTRU PRIMA DATĂ ÎN ACEST SEZON PE LOC DE PLAY-OFF

Video Publicat pe 18 oct 2019

Dinamo s-a impus pe teren propriu în faţa lui Gaz Metan, 2-0, într-un meci din etapa a 13-a Ligii 1. În direct pe LOOK PLUS, „câinii” au deschis scorul rapid, în minutul 21, prin Mrzljak, după care Sorescu, omul care a pasat decisiv la primul gol, a dus diferenţa la două goluri, în minutul 73.

Dinamo urcă pe locul 6, ultimul de play-off, cu 17 puncte, în timp ce Gaz Metan Mediaş este pe locul 4 cu 21 de puncte.