Căpitanul lui Dinamo, mesaj clar: ”Singurul meci în care mai depindem de noi!” Căpitanul lui Dinamo, mesaj clar: ”Singurul meci în care mai depindem de noi!”
VIDEO | AS Roma a câştigat în prelungiri cu Udinese, în continuarea meciului întrerupt pe 14 aprilie VIDEO | AS Roma a câştigat în prelungiri cu Udinese, în continuarea meciului întrerupt pe 14 aprilie
VIDEO | Universitatea Craiova - CFR Cluj 0-0, în direct la Prima Sport 1! Ambele echipe au creat pericol în prima repriză VIDEO | Universitatea Craiova - CFR Cluj 0-0, în direct la Prima Sport 1! Ambele echipe au creat pericol în prima repriză
Pierdere mare pentru un club cu pretenţii din Superliga: "Nu îi văd în play-off"  | EXCLUSIV Pierdere mare pentru un club cu pretenţii din Superliga: "Nu îi văd în play-off" | EXCLUSIV
Marius Măldărăşanu s-a dezlănţuit după ce FC Hermannstadt a urcat pe primul loc în play-out: ”Le-am citit jocul” Marius Măldărăşanu s-a dezlănţuit după ce FC Hermannstadt a urcat pe primul loc în play-out: ”Le-am citit jocul”
David Puicea, calificat în finala juniorilor la sărituri, de pe locul 5 David Puicea, calificat în finala juniorilor la sărituri, de pe locul 5

VIDEO | CÂND DOI SE BAT, AL TREILEA CÂŞTIGĂ! SEVILLA ŞI ATLETICO SE ANIHILEAZĂ RECIPROC , IAR BARCELONA PROFITĂ ŞI SE MENŢINE PE PRIMUL LOC DEŞI A PIERDUT CU LEVANTE

Video Publicat pe 2 nov 2019

Sevilla şi Atletico Madrid s-au încleştat pe stadionul pe care Steaua a cucerit acum mai bine de 30 de ani Cupa Campionilor Europeni. În direct pe Look Sport, cele două echipe au terminat la egalitate, 1-1, rezultat care nu o avantează pe niciuna dintre ele.

Vasquez a lovit primul (minutul 28) şi gazdele au intrat la vestiare la adăposul unui avantaj minim. La un sfert de oră după reluare, Morata a egalat şi a stabilit rezultatul final, 1-1, chiar dacă ambele echipe au mai trecut pe lângă gol. Madrilenii au ratat chiar un penalty în minutul 71, prin Costa, însă şi gazdele au irosit câteva situaţii ideale.

Dup acest rezultat, Atletico şi Sevilla sunt pe locurile 3, respectiv 4, ambele cu câte 21 de puncte. Lider rămâne Barcelona, chiar dacă azi a pierdut cu Levante (1-3). Catalanii au acum 22 de puncte.