VIDEO | Etapa începe cu o mare controversă! VAR nu a intervenit la eliminarea lui Murgia de la Hermannstadt VIDEO | Etapa începe cu o mare controversă! VAR nu a intervenit la eliminarea lui Murgia de la Hermannstadt
”Am cam exagerat”. L-a distrus pe Istvan Kovacs, dar acum şi-a domolit discursul ”Am cam exagerat”. L-a distrus pe Istvan Kovacs, dar acum şi-a domolit discursul
Maraton de şah în Times Square pentru un nou record mondial Maraton de şah în Times Square pentru un nou record mondial
Bogdan Lobonţ surprinde înainte de meciul cu FCSB. ”Eu nu pot să schimb nimic” Bogdan Lobonţ surprinde înainte de meciul cu FCSB. ”Eu nu pot să schimb nimic”
VIDEO | Hermannstadt - FC Botoşani 0-0, în direct la Prima Sport 1! Gazdele sunt în inferioritate numerică din minutul 24 VIDEO | Hermannstadt - FC Botoşani 0-0, în direct la Prima Sport 1! Gazdele sunt în inferioritate numerică din minutul 24
Rapidiştii s-au plictisit de derby-uri Rapidiştii s-au plictisit de derby-uri

VIDEO | Celtic - AZ Alkmaar 2-0, în prima manşă din play-off-ul pentru grupele Europa League

Europa League Publicat de Andrei Ionascu pe 19 aug 2021

Celtic Glasgow a învins formaţia olandeză AZ Alkmaar cu scorul de 2-0, miercuri seara, pe teren propriu, în prima manşă a play-off-ului pentru grupele Europa League. Partida a fost arbitrată de către Ovidiu Haţegan.

Vicecampioana Scoţiei s-a impus prin golurile marcate de japonezul Kyogo Furuhashi (12’) şi după autogolul lui Letschert (61’).

Din brigada lui Ovidiu Haţegan au făcut parte şi asistenţii Radu Ghinguleac şi Sebastian Gheorghe şi rezerva Andrei Chivulete.

Partida retur va avea loc pe 26 august, la Alkmaar.

Sursa foto: Twitter Celtic