Niciun scrimer rus nu va participa la Jocurile Olimpice de la Paris Niciun scrimer rus nu va participa la Jocurile Olimpice de la Paris
VIDEO | FC Botoşani - Dinamo 0-0, în direct pe Prima Sport 1 şi PrimaPlay.ro. Echipele de start VIDEO | FC Botoşani - Dinamo 0-0, în direct pe Prima Sport 1 şi PrimaPlay.ro. Echipele de start
Poveste de senzaţie! Dan Petrescu, bătut de o legendă a fotbalului: „Au avut câteva contre” | VIDEO EXCLUSIV Poveste de senzaţie! Dan Petrescu, bătut de o legendă a fotbalului: „Au avut câteva contre” | VIDEO EXCLUSIV
Jucătorul monitorizat de FCSB se bucură că prezintă interes. ”Înseamnă că am avut evoluţii bune” Jucătorul monitorizat de FCSB se bucură că prezintă interes. ”Înseamnă că am avut evoluţii bune”
Retragere surprinzătoare din Liga 3! ”Vom rămâne în continuare cu grupele de juniori” Retragere surprinzătoare din Liga 3! ”Vom rămâne în continuare cu grupele de juniori”
„Duo-ul” surpriză propus lui Dan Şucu pentru a salva Rapidul: „Aş face urgent aceste oferte” „Duo-ul” surpriză propus lui Dan Şucu pentru a salva Rapidul: „Aş face urgent aceste oferte”

VIDEO | CFR CÂŞTIGĂ CU CLINCENIUL ŞI REVINE PE PRIMUL LOC ÎN LIGA 1

Superliga Publicat pe 2 nov 2019

CFR Cluj s-a impus clar cu Academica Clinceni, 3-0, într-un meci din etapa a 15-a a Ligii 1. În direct pe Look Plus, campionii au marcat toate golurile în repriza secundă, după ce în prima parte a partidei nu au reuşit să convingă. Culio a deschis scorul în minutul 52, din penalty, iar Traore şi Deac au stabilit scorul final, 3-0, în minutele 68 şi 71.

După acest rezultat, CFR revine pe primul loc cu 30 de puncte, la două lungimi de a doua clasată, Viitorul. În schimb, Academica Clinceni este pe locul 13, penultimul în clasament, cu 11 puncte.