De necrezut! Salariul infim al unui tânăr jucător de la Dinamo De necrezut! Salariul infim al unui tânăr jucător de la Dinamo
Cristiano Ronaldo, propus la FC Barcelona! Anunţ incredibil venit din Spania: "Juventus vrea să scape de salariul lui" Cristiano Ronaldo, propus la FC Barcelona! Anunţ incredibil venit din Spania: "Juventus vrea să scape de salariul lui"
Dan Alexa, replică dură pentru Victor Angelescu. ”Mă aşteptam să gândească altfel ” Dan Alexa, replică dură pentru Victor Angelescu. ”Mă aşteptam să gândească altfel ”
Mbappe şi Neymar, pe viaţă la PSG! Anunţul făcut de club, după calificarea în semifinalele Champions League Mbappe şi Neymar, pe viaţă la PSG! Anunţul făcut de club, după calificarea în semifinalele Champions League
Astăzi aflăm ţintarul Ligii 1 pentru noul sezon! Tragerea la sorţi poate fi urmărită LIVE pe pagina noastră de Facebook Astăzi aflăm ţintarul Ligii 1 pentru noul sezon! Tragerea la sorţi poate fi urmărită LIVE pe pagina noastră de Facebook

VIDEO | CFR CLUJ ÎNCHEIE EN-FANFARE ANUL ŞI E CAMPIOANĂ DE TOAMNĂ. BĂIEŢII LUI DAN PETRESCU AU FĂCUT INSTRUCŢIE CU FC VOLUNTARI

Liga I Publicat pe 21 dec 2019

CFR Cluj a încheiat 2019 cu o nouă victorie categorică, 4-0 cu FC Voluntari, în deplasare. În direct pe Look Sport, Susic a deschis scorul deja după 5 minute, iar Culio, aflat la ultimul său meci pentru campioni, a făcut 2-0 în minutul 14, când a transformat un penalty. Deac a stabilit scorul primei reprize, 3-0, după ce a reuşit un gol superb, în minutul 37. Până la final, clujenii s-au întrecut în ratări, dar au mai marcat o singură dată, în ultimul minut, prin Camora.

După acest succes, CFR Cluj acumulează 44 de puncte şi este lider, în timp ce FC Voluntari este ultima în clasament, având abia 8 puncte.