Elvir Koljic continuă la U Craiova: "«Dragonul» nostru a semnat un nou contract". Pe ce perioadă este valabil contractul Elvir Koljic continuă la U Craiova: "«Dragonul» nostru a semnat un nou contract". Pe ce perioadă este valabil contractul
VIDEO | Grozavu, declaraţia zilei după ce s-a aflat că Sepsi poate pierde la ”masa verde” meciul cu Poli Iaşi VIDEO | Grozavu, declaraţia zilei după ce s-a aflat că Sepsi poate pierde la ”masa verde” meciul cu Poli Iaşi
OFICIAL | Toni Petrea, noul antrenor al FCSB-ului: "Clubul nostru îi urează bun venit şi să aibă parte de cât mai multe succese" OFICIAL | Toni Petrea, noul antrenor al FCSB-ului: "Clubul nostru îi urează bun venit şi să aibă parte de cât mai multe succese"
Programul DDB ia amploare. 8.000 de membri şi noi posibilităţi pentru fani Programul DDB ia amploare. 8.000 de membri şi noi posibilităţi pentru fani
Portugalia îşi poate desemna campioana azi! Porto, la 90 de minute de câştigarea unui nou titlu. Partida cu Sporting e de la 23:30 pe LOOK SPORT 3 Portugalia îşi poate desemna campioana azi! Porto, la 90 de minute de câştigarea unui nou titlu. Partida cu Sporting e de la 23:30 pe LOOK SPORT 3
ULTIMA ORĂ | E clar! Ioan Andone nu mai revine la Dinamo. "Fălcosul", noul preşedinte al echipei FC Voluntari ULTIMA ORĂ | E clar! Ioan Andone nu mai revine la Dinamo. "Fălcosul", noul preşedinte al echipei FC Voluntari

VIDEO | CFR CLUJ ÎNCHEIE EN-FANFARE ANUL ŞI E CAMPIOANĂ DE TOAMNĂ. BĂIEŢII LUI DAN PETRESCU AU FĂCUT INSTRUCŢIE CU FC VOLUNTARI

Liga I Publicat pe 21 dec 2019

CFR Cluj a încheiat 2019 cu o nouă victorie categorică, 4-0 cu FC Voluntari, în deplasare. În direct pe Look Sport, Susic a deschis scorul deja după 5 minute, iar Culio, aflat la ultimul său meci pentru campioni, a făcut 2-0 în minutul 14, când a transformat un penalty. Deac a stabilit scorul primei reprize, 3-0, după ce a reuşit un gol superb, în minutul 37. Până la final, clujenii s-au întrecut în ratări, dar au mai marcat o singură dată, în ultimul minut, prin Camora.

După acest succes, CFR Cluj acumulează 44 de puncte şi este lider, în timp ce FC Voluntari este ultima în clasament, având abia 8 puncte.