Dinamo rămâne fără conducător! Bogdan Bălănescu îşi va anunţa demisia Dinamo rămâne fără conducător! Bogdan Bălănescu îşi va anunţa demisia
Burleanu: "Va fi cel mai atractiv sistem avut de România până acum!" FCSB şi Botoşani, singurele care nu au votat varianta cu 16 echipe Burleanu: "Va fi cel mai atractiv sistem avut de România până acum!" FCSB şi Botoşani, singurele care nu au votat varianta cu 16 echipe
Veste excelentă pentru Conte. Sanchez rămâne trei ani Veste excelentă pentru Conte. Sanchez rămâne trei ani
Campionatul Belgiei revine, LIVE pe posturile Look! Trei meciuri transmise în direct în acest weekend Campionatul Belgiei revine, LIVE pe posturile Look! Trei meciuri transmise în direct în acest weekend
Mesajul PCH, după decizia LPF, care menţine Dinamo în Casa Liga 1 şi din sezonul viitor. ”Câinilor, greul de acum începe!” Mesajul PCH, după decizia LPF, care menţine Dinamo în Casa Liga 1 şi din sezonul viitor. ”Câinilor, greul de acum începe!”
Moştenire grea. Cine poartă tricoul cu numărul 10, la naţionala U-21 Moştenire grea. Cine poartă tricoul cu numărul 10, la naţionala U-21

VIDEO | CFR CLUJ ÎNCHEIE EN-FANFARE ANUL ŞI E CAMPIOANĂ DE TOAMNĂ. BĂIEŢII LUI DAN PETRESCU AU FĂCUT INSTRUCŢIE CU FC VOLUNTARI

Liga I Publicat pe 21 dec 2019

CFR Cluj a încheiat 2019 cu o nouă victorie categorică, 4-0 cu FC Voluntari, în deplasare. În direct pe Look Sport, Susic a deschis scorul deja după 5 minute, iar Culio, aflat la ultimul său meci pentru campioni, a făcut 2-0 în minutul 14, când a transformat un penalty. Deac a stabilit scorul primei reprize, 3-0, după ce a reuşit un gol superb, în minutul 37. Până la final, clujenii s-au întrecut în ratări, dar au mai marcat o singură dată, în ultimul minut, prin Camora.

După acest succes, CFR Cluj acumulează 44 de puncte şi este lider, în timp ce FC Voluntari este ultima în clasament, având abia 8 puncte.