Stadion stelar într-un oraş legendar al ţării. Real Madrid este aşteptată Stadion stelar într-un oraş legendar al ţării. Real Madrid este aşteptată
Claudiu Keşeru îi răspunde lui Mircea Rednic: „Contractul nu a fost respectat” | EXCLUSIV Claudiu Keşeru îi răspunde lui Mircea Rednic: „Contractul nu a fost respectat” | EXCLUSIV
Căpitanul lui Dinamo, mesaj clar: ”Singurul meci în care mai depindem de noi!” Căpitanul lui Dinamo, mesaj clar: ”Singurul meci în care mai depindem de noi!”
VIDEO | AS Roma a câştigat în prelungiri cu Udinese, în continuarea meciului întrerupt pe 14 aprilie VIDEO | AS Roma a câştigat în prelungiri cu Udinese, în continuarea meciului întrerupt pe 14 aprilie
VIDEO | Universitatea Craiova - CFR Cluj 0-1, în direct la Prima Sport 1! Bîrligea deschide scorul VIDEO | Universitatea Craiova - CFR Cluj 0-1, în direct la Prima Sport 1! Bîrligea deschide scorul
Pierdere mare pentru un club cu pretenţii din Superliga: "Nu îi văd în play-off"  | EXCLUSIV Pierdere mare pentru un club cu pretenţii din Superliga: "Nu îi văd în play-off" | EXCLUSIV

VIDEO | CFR Cluj, victorie la limită cu o formaţie din liga patra a Spaniei, într-un joc amical

CFR Cluj Publicat de Daian Cutu pe 14 ian 2022

Formaţia CFR Cluj a învins, cu scorul de 1-0, echipa La Nucia, în primul meci amical din cadrul stagiului de pregătire din Spania.

Golul a fost marcat de Debeljuh, în minutul 9.

Clujenii vor mai disputa un amical la Oliva Nova sâmbătă, de la ora 12.00, cu UZ Alzira.

Tot joi, FC Botoşani a fost învinsă cu 3-2 de Lechia Gdansk, într-o partidă amicală jucată în Turcia.

Au marcat Kage 15' şi Papa 53' pentru Botoşani, respectiv Durmus 34', Diabate 49' şi Sezonienko 83' pentru Lechia.