Elias Charalambous a făcut anunţul! Veste extraordinară pentru fanii liderului Elias Charalambous a făcut anunţul! Veste extraordinară pentru fanii liderului
Unai Emery a semnat Unai Emery a semnat
NEWS ALERT | Titularul naţionalei va fi operat! Şanse foarte mici să se recupereze până la EURO NEWS ALERT | Titularul naţionalei va fi operat! Şanse foarte mici să se recupereze până la EURO
NEWS ALERT | Patru arbitri români au fost delegaţi la EURO NEWS ALERT | Patru arbitri români au fost delegaţi la EURO
S-a terminat joaca! Dan Petrescu revine mai repede în Gruia, iar Neluţu Varga va băga mâna adânc în buzunar S-a terminat joaca! Dan Petrescu revine mai repede în Gruia, iar Neluţu Varga va băga mâna adânc în buzunar
Uluitor! S-a aflat motivul pentru care Adrian Mititelu Jr. a făcut supradoza Uluitor! S-a aflat motivul pentru care Adrian Mititelu Jr. a făcut supradoza

VIDEO | CFR PIERDE VITEZĂ LA SFÂNTU GHEORGHE. SEPSI A SCOS O REMIZĂ CU ECHIPA LUI DAN PETRESCU, DAR CLUJENII RĂMÂN LIDERI ÎN LIGA 1

Video Publicat pe 17 aug 2019

Echipa lui Dan Petrescu obţine doar un rezultat de egalitate la Sfântu Gheorghe, 1-1 cu Sepsi, însă îşi păstrează primul loc în clasamentul provizoriu.

CFR Cluj a început mai bine jocul şi Păun a deschis scorul în minutul 10, la o fază la care arbitrul Istvan Kovacs ar fi putut da penalty. Şi tot campionii au fost mai prezenţi şi au avut ocaziile primei reprize, însă cei care au înscris au fost fotbaliştii de la Sepsi, în minutul 31. Golul a fost reuşit de Flores, care a executat excelent o lovitură liberă de la marginea careului, din unghi, fără a-i da vreo şansă lui Vâtcă.