VIDEO | Corvinul - Mioveni, în direct la Prima Sport 1 şi PrimaPlay.ro. Gazdele au marcat de două ori în trei minute VIDEO | Corvinul - Mioveni, în direct la Prima Sport 1 şi PrimaPlay.ro. Gazdele au marcat de două ori în trei minute
Cine va arbitra partida care poate decide campioana din Superliga, Sepsi - Universitatea Craiova Cine va arbitra partida care poate decide campioana din Superliga, Sepsi - Universitatea Craiova
Max Verstappen, de neoprit! A câştigat cursa sprint şi apoi şi calificările la Grand Prix-ul Chinei Max Verstappen, de neoprit! A câştigat cursa sprint şi apoi şi calificările la Grand Prix-ul Chinei
Ar putea fi primul transfer a lui Dan Petrescu la CFR Cluj. „Va juca din vară la CFR” Ar putea fi primul transfer a lui Dan Petrescu la CFR Cluj. „Va juca din vară la CFR”
Decizia luată de FIFA care i-ar afecta pe agenţi! "Cea mai mare parte a acestor bani pleacă din fotbal" Decizia luată de FIFA care i-ar afecta pe agenţi! "Cea mai mare parte a acestor bani pleacă din fotbal"
VIDEO | FCSB - Rapid, ASTĂZI, de la 20:30, în direct la Prima Sport 1! Derby-ul ce le poate aduce titlul „roş-albaştrilor”. Echipele probabile! VIDEO | FCSB - Rapid, ASTĂZI, de la 20:30, în direct la Prima Sport 1! Derby-ul ce le poate aduce titlul „roş-albaştrilor”. Echipele probabile!

VIDEO | CHELSEA PLEACĂ DE LA AMSTERDAM CU 3 PUNCTE, IAR LEIPZIG CÂŞTIGĂ GREU CU ZENIT

Video Publicat pe 23 oct 2019

Ajax Amsterdam a fost învinsă pe teren propriu, 0-1 cu Chelsea, într-un meci din etapa a 3-a a grupelor UEFA Champions League. În direct pe LOOK PLUS, rezerva Michy Batshuayi a marcat unicul gol al partidei cu 3 minute înainte de final.

În grupa G, Leipzig a reuşit să se impună pe teren propriu cu 2-1 în faţa lui Zenit Sankt Petersburg. Ruşii au deschis scorul prin fundaşul Yaroslav Rakitsky, în minutul 25, dar nemţii au revenit şi au punctat de două ori în repriza secundă, prin Laimer (minutul 49) şi Sabitzer (59).