Aprobat! Schimbare majoră la CSA Steaua Aprobat! Schimbare majoră la CSA Steaua
A fost anunţat primul transfer al verii în Superligă! Jucătorul Slaviei Praga va semna cu o echipă din play-off A fost anunţat primul transfer al verii în Superligă! Jucătorul Slaviei Praga va semna cu o echipă din play-off
NEWS ALERT | Verdict în disputa dintre FCSB şi CSA Steaua NEWS ALERT | Verdict în disputa dintre FCSB şi CSA Steaua
NEWS ALERT | Lovitură masivă încasată de Rapid! Un jucător de bază, OUT pentru patru luni NEWS ALERT | Lovitură masivă încasată de Rapid! Un jucător de bază, OUT pentru patru luni
Verdict clar în privinţa principalei ţinte a lui Gigi Becali! „Este o singură echipă la care nu pot să-l las” Verdict clar în privinţa principalei ţinte a lui Gigi Becali! „Este o singură echipă la care nu pot să-l las”
VIDEO | Florinel Coman continuă să şocheze cu gesturile sale! Vedeta de la FCSB a recidivat VIDEO | Florinel Coman continuă să şocheze cu gesturile sale! Vedeta de la FCSB a recidivat

VIDEO | CHELSEA PLEACĂ DE LA AMSTERDAM CU 3 PUNCTE, IAR LEIPZIG CÂŞTIGĂ GREU CU ZENIT

Video Publicat pe 23 oct 2019

Ajax Amsterdam a fost învinsă pe teren propriu, 0-1 cu Chelsea, într-un meci din etapa a 3-a a grupelor UEFA Champions League. În direct pe LOOK PLUS, rezerva Michy Batshuayi a marcat unicul gol al partidei cu 3 minute înainte de final.

În grupa G, Leipzig a reuşit să se impună pe teren propriu cu 2-1 în faţa lui Zenit Sankt Petersburg. Ruşii au deschis scorul prin fundaşul Yaroslav Rakitsky, în minutul 25, dar nemţii au revenit şi au punctat de două ori în repriza secundă, prin Laimer (minutul 49) şi Sabitzer (59).