VIDEO | Imaginile deznădejdii. Dan Şucu, cu mâinile în cap, după ce Rapid a avut un start modest la Ovidiu VIDEO | Imaginile deznădejdii. Dan Şucu, cu mâinile în cap, după ce Rapid a avut un start modest la Ovidiu
VIDEO | Farul - Rapid 1-1, în direct la Prima Sport 1! Rrahmani egalează în prelungirile primei reprize VIDEO | Farul - Rapid 1-1, în direct la Prima Sport 1! Rrahmani egalează în prelungirile primei reprize
Tony are viaţă grea la Poli Iaşi. ”Nu mi-a plăcut jocul nostru!” Tony are viaţă grea la Poli Iaşi. ”Nu mi-a plăcut jocul nostru!”
Remiză dramatică pentru trupa lui Răzvan Lucescu, contra ultimei clasate din play-off Remiză dramatică pentru trupa lui Răzvan Lucescu, contra ultimei clasate din play-off
Peste 400 dintre cei mai puternici ciclişti din sunt aşteptaţi la primul Campionat European de Mountain Bike din România Peste 400 dintre cei mai puternici ciclişti din sunt aşteptaţi la primul Campionat European de Mountain Bike din România
Anne Hathaway, reacţie devenită virală la un gol al echipei Arsenal. Actriţa s-a bucurat în timpul unui interviu Anne Hathaway, reacţie devenită virală la un gol al echipei Arsenal. Actriţa s-a bucurat în timpul unui interviu

VIDEO | Dan Petrescu va protesta din nou: penalty refuzat CFR-ului în Trivale!

Superliga Publicat pe 8 nov 2020

Startul meciului FC Argeş - CFR Cluj, din etapa a zecea a Casa Liga 1 2020/2021, a adus o nouă fază controversată chiar sub ochii lui Alexandru Deaconu, vicepreşedintele Comisiei Centrale a Arbitrilor.

În minutul cinci, Păun a primit o minge de la Deac, l-a scos din joc elegant pe Prepeliţă, apoi Leca a avut o intervenţie decisivă chiar pe linia careului de 16 metri. Deşi se afla aproape de fază, arbitrul Horia Mladinovic nu a văzut faultul evident al apărătorului argeşean şi a lăsat jocul să continue, atrăgând astfel un val de proteste din partea jucătorilor şi staff-ului tehnic al campioanei României.

Din păcate pentru el, eroarea lui Mladinovic a fost surprinsă din tribune de Deaconu, venit în Trivale pentru a-l urmări la lucru într-un context destul de nefavorabil, cu CFR acuzând de mai multe ori greşelile de arbitraj din acest sezon.