LIVE BLOG EURO 2020, ziua a noua | Portugalia – Germania 2-4! Urmează Spania - Polonia, de la 22:00 LIVE BLOG EURO 2020, ziua a noua | Portugalia – Germania 2-4! Urmează Spania - Polonia, de la 22:00
Gabriel Tamaş a devenit preşedinte al FC Voluntari
Negocierile dintre Zdenek Ondrasek şi FCSB, avansate! Negocierile dintre Zdenek Ondrasek şi FCSB, avansate!
Dragoş Grigore negociază cu Rapid. Fundaşul are şi trei propuneri din Turcia Dragoş Grigore negociază cu Rapid. Fundaşul are şi trei propuneri din Turcia
Vlad Muţiu a semnat cu FC Hermannstadt
Filip Jianu a fost eliminat în primul tur al calificărilor la Eastbourne

VIDEO | Debut nefericit pentru Albert Popa. Tânărul portar al Mediaşului a luat trei goluri în primele 25 de minute, toate după greşeli personale

Gaz Metan Mediaș Publicat pe 1 aug 2020

Albert Popa, portarul echipei Gaz Metan Mediaş, a avut parte de un debut nefericit în Liga 1.

Goalkeeper-ul în vârstă de 21 de ani a încasat trei goluri în primele 25 de minute ale meciului de la Botoşani, toate după greşeli personale.

Albert Popa a primit gol după doar 40 de secunde, după o greşeală de poziţionare. Ofosu l-a învins cu un şut la colţul scurt şi a deschis scorul.

În minutul 23, tânărul portar la Mediaşului a degajat greşit, iar Hamidou Keyta a interceptat mingea şi a trimis-o în plasă.

În minutul 25, Albert Popa a comis o nouă gafă, scăpând în poartă o minge aparent simplă trimisă de Eduard Florescu dintr-o lovitură liberă de la aproximativ 35 de metri.