Comoţionat în meciul cu Irlanda de Nord, Vasile Mogoş a aflat când va putea evolua Comoţionat în meciul cu Irlanda de Nord, Vasile Mogoş a aflat când va putea evolua
VIDEO | Aşa să te tot uiţi la meciuri! Cel mai electrizant comentator a "lovit" din nou VIDEO | Aşa să te tot uiţi la meciuri! Cel mai electrizant comentator a "lovit" din nou
Horaţiu Giurgiu, legendă a baschetului românesc, a murit la 85 de ani Horaţiu Giurgiu, legendă a baschetului românesc, a murit la 85 de ani
Prima decizie luată de UTA Arad după suspendarea dictată de Comisia de Disciplină Prima decizie luată de UTA Arad după suspendarea dictată de Comisia de Disciplină
NEWS ALERT | Revenire de senzaţie la Barcelona? Anunţul presei din Spania NEWS ALERT | Revenire de senzaţie la Barcelona? Anunţul presei din Spania
I-a enervat pe rapidişti, iar acum a fost delegat din nou! Partida pe care o va arbitra George Găman I-a enervat pe rapidişti, iar acum a fost delegat din nou! Partida pe care o va arbitra George Găman

VIDEO | DECIZIE IMPORTANTĂ LA UNITED. SOLSKJAER A CONFIRMAT TOT

Video Publicat pe 28 mar 2019

Solskjaer va fi antrenor la Manchester United şi în sezonul următor. În decembrie fusese numit interimar, după plecarea lui Mourinho. Rezulatele i-au convins, însă, pe şefii clubului să îi ofere un contract pe 3 ani. Bilanţul norvegianului e de 14 victorii şi două remize în 19 meciuri. Cea mai mare perfomanţă a fost calificarea în sferturile Champions League, după ce United a întors scorul de la 0-2 cu PSG. Ole Gunnar Solskjaer este considerat o legendă a „Diavolilor”, unde, timp de 9 ani, a câştigat 12 trofee. Printre acestea şi Champions League din 1999 în faţa lui Bayern Munchen. În acea finală a marcat golul victoriei în prelungiri.