Pleacă Rrahmani din Giuleşti? Bergodi a făcut anunţul pe care toţi fanii Rapidului îl aşteptau Pleacă Rrahmani din Giuleşti? Bergodi a făcut anunţul pe care toţi fanii Rapidului îl aşteptau
Au bătut palma! Manchester City a realizat un transfer ce va intra în istorie Au bătut palma! Manchester City a realizat un transfer ce va intra în istorie
Discuţia dintre Edi Iordănescu şi Mircea Lucescu. ”Am ascultat, nu am intervenit în discuţia lor” Discuţia dintre Edi Iordănescu şi Mircea Lucescu. ”Am ascultat, nu am intervenit în discuţia lor”
Irina Begu s-a calificat în sferturi la primul turneu de la revenirea pe teren Irina Begu s-a calificat în sferturi la primul turneu de la revenirea pe teren
Răzvan Marin, promisiune pentru suporterii naţionalei! "O vom lua de la capăt" Răzvan Marin, promisiune pentru suporterii naţionalei! "O vom lua de la capăt"
Comoţionat în meciul cu Irlanda de Nord, Vasile Mogoş a aflat când va putea evolua Comoţionat în meciul cu Irlanda de Nord, Vasile Mogoş a aflat când va putea evolua

VIDEO | DEJA VU CU LAZIO. ITALIENII AU CONDUS LA GLASGOW, DAR AU PIERDUT LA FINAL, EXACT LA FEL CUM AU FĂCUT LA CLUJ

Video Publicat pe 25 oct 2019

Celtic Glasgow s-a impus pe teren propriu, 2-1 cu Lazio, într-un meci din cadrul grupei E din Europa League. În direct pe LOOK SPORT, italienii au deschis scorul cu 5 minute înainte de pauză prin Lazzari. Scoţienii au revenit în repriza secundă şi au marcat de două ori. Christie, în minutul 67, şi Julien, cu un minut înainte de final, le-a asigurat gazdelor cele 3 puncte. Cu această victorie, Celtic este lider şi acumulează 7 puncte, în timp ce CFR este pe 2 cu 6 puncte, Lazio e pe 3 cu 3 puncte, iar Rennes rămâne ultima cu un singur punct.